UpdraftPlus - en to lt translation catalogue (83 entries)

en: login
lt: Prisijungti

en: Details
lt: Paaiškinimai

en: Your settings have been saved.
lt: Ваши настройки были сохранены.

en: stop
lt: sustabdyti

en: Saving...
lt: Išsaugoma...

en: Dismiss
lt: Atmesti

en: settings
lt: Nustatymai

en: Extensions
lt: Įskiepiai

en: Refresh current status
lt: Atnaujinti dabartinį statusą

en: Get more quota
lt: Gaukite daugiau kvotų

en: Current use:
lt: Dabartinis naudojimas:

en: You can get more quota here
lt: Čia galite gauti daugiau kvotų

en: %s Error: you have insufficient storage quota available (%s) to upload this archive (%s).
lt: %s Klaida: neturite pakankamai laisvos vietos (%s) šio archyvo įkėlimui (%s).

en: Disconnect
lt: Atsijungti

en: Quota:
lt: Kvota:

en: Vault owner
lt: Saugyklos savininkas

en: Well done - there's nothing more needed to set up.
lt: Viskas padaryta - daugiau nieko nebereikia nustatinėti.

en: This site is <strong>connected</strong> to UpdraftPlus Vault.
lt: Šis tinklalapis yra <strong>prisijungęs</strong> prie UpdraftPlus saugyklos.

en: You are <strong>not connected</strong> to UpdraftPlus Vault.
lt: Jūs esate <strong>neprisijungę</strong> prie UpdraftPlus saugyklos.

en: Go here for help
lt: Eikite čia pagalbos

en: E-mail
lt: El.paštas

en: Back...
lt: Atgal...

en: Subscriptions can be cancelled at any time.
lt: Prenumerata gali būti atšaukta bet kuriuo metu

en: %s per quarter
lt: %s per ketvirtį

en: Read more about it here.
lt: Apie tai plačiau skaitykite čia

en: UpdraftPlus Vault is built on top of Amazon's world-leading data-centres, with redundant data storage to achieve 99.999999999% reliability.
lt: UpdraftPlus saugykla yra sukurta naudojantis pirmaujančiais pasaulyje Amazon duomenų centrais, suteikiančiais 99,999999999% duomenų saugojimo patikimumą.

en: Already purchased space?
lt: Jau įsigijote vietos?

en: Show the options
lt: Rodyti pasirinktis

en: First time user?
lt: Pirmą kartą vartotojas?

en: Press a button to get started.
lt: Paspauskite mygtuką, kad galėtumėte pradėti

en: UpdraftPlus Vault brings you storage that is <strong>reliable, easy to use and a great price</strong>.
lt: UpdraftPlus saugykla suteikia jums duomenų laikymą, kuris yra <strong> patikimas, lengvai naudojamas ir puikios kainos </strong>.

en: Updraft Vault
lt: Updraft saugykla

en: Delete failed:
lt: Ištrynimas nepavyko:

en: The zip engine returned the message: %s.
lt: Suspaudimo variklis grąžina pranešimą: %s.

en: Without this permission, UpdraftPlus cannot delete backups - you should also set your 'retain' settings very high to prevent seeing deletion errors.
lt: Be šio leidimo, UpdraftPlus negali trinti atsarginių kopijų - jūs taip pat turėte nustatyti savo "išsaugomus" nustatymus labai aukštus, kad būtų išvengta rodomų ištrynimo klaidų.

en: Allow deletion
lt: Leisti ištrinti

en: Without this permission, you cannot directly download or restore using UpdraftPlus, and will instead need to visit the AWS website.
lt: Be šio leidimo, jūs negalite tiesiogiai atsisiųsti arba atkurti naudojantis UpdraftPlus ir vietoj to reikia apsilankyti AWS svetainėje.

en: Allow download
lt: Leisti parsisiųsti

en: Existing keys
lt: Esantys raktai:

en: Your new key:
lt: Jūsų naujas raktas:

en: You must copy and paste this key now - it cannot be shown again.
lt: Turite nusikopijuoti šį raktą dabar - dar kartą jis nebus parodytas.

en: Key created successfully.
lt: Raktas sukurtas sėkmingai.

en: site not found
lt: tinklalapis nerastas

en: Backup data will be sent to:
lt: Atsarginės kopijos duomenys bus siunčiami į:

en: Restore an existing backup set onto this site
lt: Atkurti iš esamo atsarginės kopijos rinkinio šiam tinklalapiui

en: This site has no backups to restore from yet.
lt: Šis tinklalapis neturi atsarginės kopijos atkūrimui.

en: Backup made by %s
lt: Atsarginė kopija padaryta %s

en: This storage method does not allow downloading
lt: Šis saugojimo būdas neleidžia parsisiųsti

en: (backup set imported from remote location)
lt: (Atsarginės kopijos rinkinys importuotas iš nuotolinės vietos)

en: Site
lt: Tinklalapis

en: Backup sent to remote site - not available for download.
lt: Atsarginė kopija išsiųsta į nuotolinį tinklalapį - parsisiuntimas negalimas.

en: Testing connection...
lt: Testuojamas ryšys...

en: Deleting...
lt: Trinama...

en: key name
lt: rakto pavadinimas

en: Please give this key a name (e.g. indicate the site it is for):
lt: Prašome suteikti šiam raktui pavadinimą (pvz nurodyti svetainę):

en: Creating...
lt: Kuriama...

en: Or, receive a backup from a remote site
lt: Arba gaukite atsarginę kopiją iš nuotolinio tinklalapio

en: Paste key here
lt: Įveskite raktą čia

en: How do I get a site's key?
lt: Kaip aš gausiu tinklalapio raktą?

en: Or, send a backup to another site
lt: Arba siųsti atsarginę kopiją į kitą tinklalapį

en: Send
lt: Siųsti

en: Send to site:
lt: Siųsti į tinklalapį:

en: No receiving sites have yet been added.
lt: Priimantys tinklalapiai yra nepridėti.

en: It is for sending backups to the following site:
lt: Tai yra atsarginių kopijų siuntimui į sekantį tinklalapį:

en: The key was successfully added.
lt: Raktas sėkmingai pridėtas.

en: The entered key does not belong to a remote site (it belongs to this one).
lt: Įvestas raktas nepriklauso nuotoliniam tinklalapiui (jis priklauso šiam)

en: The entered key was corrupt - please try again.
lt: Įvestas raktas yra sugadintas - prašau pabandyti dar kartą.

en: The entered key was the wrong length - please try again.
lt: Įvestas raktas yra netinkamo ilgio - prašau pabandyti dar kartą.

en: key
lt: raktas

en: Almost all FTP servers will want passive mode; but if you need active mode, then uncheck this.
lt: Beveik visi FTP serveriai nori pasyvaus režimo; bet jeigu jums reikia aktyvaus režimo, tada nuimkite tai.

en: Passive mode
lt: Pasyvus režimas

en: Remote path
lt: Nuotolinis kelias

en: FTP password
lt: FTP slaptažodis

en: FTP login
lt: FTP naudotojo vardas

en: FTP server
lt: FTP serveris

en: Add site
lt: Pridėti tinklalapį

en: Adding...
lt: Pridedama...

en: Warning:
lt: Įspėjimas:

en: Close
lt: Uždaryti

en: Save Changes
lt: Įrašyti pakeitimus

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Email
lt: El.paštas

en: Settings
lt: Nustatymai
