AffiliateWP v1.6 - en to nb_NO translation catalogue (992 entries)

en: AffiliateWP Requirements
nb_NO: Affiliate registreringer

en: Error
nb_NO: Feil

en: User ID Required
nb_NO: Bruker ID

note: translators: 1: Generate, regenerate, or revoke
en: You do not have permission to %s API keys for this user.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å eksportere data.

en: Whether to include the affiliate meta in the response.
nb_NO: Affiliatens brukernavn.

en: Affiliates table column to order by.
nb_NO: Affiliate Plugin for WordPress

en: The date array or string to query affiliate registrations within.
nb_NO: Varsle administrator ved nye affiliate registreringer?

en: The unique affiliate ID.
nb_NO: Affiliate ID

en: The affiliate rate.
nb_NO: Affiliate sats

en: The affiliate rate, as inherited from global settings.
nb_NO: Affiliaten's provisjonstype.

en: The affiliate rate type
nb_NO: Affiliaten's provisjonstype.

en: The affiliate rate type, as inherited from global settings.
nb_NO: Affiliaten's provisjonstype.

en: The affiliate flat rate basis.
nb_NO: Affiliate sats

en: The affiliate flat rate basis, as inherited from global settings.
nb_NO: Affiliaten's provisjonstype.

en: The affiliate payment email address.
nb_NO: Din affiliate konto er ikke aktiv

en: The affiliate status.
nb_NO: Affiliate satser:

en: Unpaid affiliate earnings.
nb_NO: Gå til AffiliateWP innstillinger

en: Affiliate earnings.
nb_NO: Gå til AffiliateWP innstillinger

en: The number of visits associated with the affiliate.
nb_NO: Affiliatens nettsted.

en: The date the affiliate was registered.
nb_NO: Affiliate forespørselen ble avvist.

en: The affiliate ID the campaign belongs to.
nb_NO: Affiliaten's ID. Denne kan ikke endres.

en: The number of referrals recorded against the campaign.
nb_NO: Ingen salg er registrert ennå

en: The unique hash for this campaign.
nb_NO: Affiliaten's provisjonstype.

en: Campaigns view column to order by.
nb_NO: Affiliate Plugin for WordPress

en: The unique creative ID.
nb_NO: Tekst for banneret / tekst lenken.

en: Name of the creative.
nb_NO: Tekst for banneret / tekst lenken.

en: Description for the creative.
nb_NO: Tekst for banneret / tekst lenken.

en: Text for the creative.
nb_NO: Tekst for banneret / tekst lenken.

en: The creative status.
nb_NO: Emne nytt salg mail

en: The date the creative was created.
nb_NO: Annonsematerialet ble opprettet

en: Whether to include the customer meta in the response.
nb_NO: Affiliatens brukernavn.

en: Customers table column to order by.
nb_NO: Affiliate Plugin for WordPress

en: The date array or string to query customers within.
nb_NO: Varsle administrator ved nye affiliate registreringer?

en: The unique customer ID.
nb_NO: Tekst for banneret / tekst lenken.

en: The affiliate user ID associated with the customer.
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette annonsematerialet?

en: Customer first name.
nb_NO: Vennligst skriv inn ditt navn

en: Customer last name.
nb_NO: Ingen salg funnet.

en: Customer email.
nb_NO: Fra e-post

en: Customer IP address.
nb_NO: Fra e-post

en: The date the customer was created.
nb_NO: Annonsematerialet ble opprettet

en: The affiliate ID associated with the payout.
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette annonsematerialet?

en: Total referrals amount for the payout.
nb_NO: Deaktiver provisjoner på dette produktet

en: The unique referral ID.
nb_NO: Provisjon av et gitt salg.

en: ID for the affiliate account associated with the referral.
nb_NO: Din affiliate konto forespørsel har blitt avvist

en: ID for the visit associated with the referral.
nb_NO: Velg status for dette salget.

en: Referral description.
nb_NO: Beskrivelse av henvisning / salg

en: The referral status.
nb_NO: Henvisningsstatuser:

en: Referral amount.
nb_NO: Provisjons sats

en: Currency for the referral amount.
nb_NO: Provisjons sats

en: Custom referral data.
nb_NO: Ingen salg funnet.

en: The date the referral was generated.
nb_NO: Provisjon i henhold til dette salget, f.eks. 20.

en: The ID for the parent referral.
nb_NO: Velg status for dette salget.

en: The context under which the sale was created (integration).
nb_NO: Innstillingene ble importert

en: sales table column to order by.
nb_NO: Affiliate Plugin for WordPress

en: The date array or string to query sales within.
nb_NO: Varsle administrator ved nye affiliate registreringer?

en: ID for the affiliate account associated with the sale.
nb_NO: Din affiliate konto er ikke aktiv

en: The context under which the visit was created.
nb_NO: Innstillingene ble importert

en: ID for the affiliate account associated with the visit.
nb_NO: Din affiliate konto er ikke aktiv

en: The visit URL.
nb_NO: Nettsteds URL:

en: Visit referrer.
nb_NO: Rediger salget

en: Context under which the visit was generated.
nb_NO: Innstillingene ble importert

en: The date the visit was generated.
nb_NO: Innstillingene ble importert

en: Filters
nb_NO: Filtrer

en: Filter
nb_NO: Filtrer

en: Today
nb_NO: I dag

en: Yesterday
nb_NO: I går

en: This Week
nb_NO: Denne uken

en: Last Week
nb_NO: Forrige uke

en: This Month
nb_NO: Denne måned

en: Last Month
nb_NO: Forrige måned

en: This Quarter
nb_NO: Dette kvartalet

en: Last Quarter
nb_NO: Forrige kvartal

en: This Year
nb_NO: Dette året

en: Last Year
nb_NO: Forrige år

en: Affiliate name
nb_NO: Navn på affiliate

en: Affiliate Area Page
nb_NO: Affiliate område

note: translators: 1: Plugin name, 2: Opening HTML for the changelog link, 3: Plugin version, 4: Closing HTML for the changelog link
en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
nb_NO: Det er en ny versjon av %1$s tilgjenegelig. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Vis detaljer for versjon %3$s</a>.

note: translators: 1: Plugin name, 2: Opening HTML for the changelog link, 3: Plugin version, 4: Closing HTML for the changelog link, 5: Opening HTML for the upgrade link, 6: Closing HTML for the upgrade link
en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
nb_NO: Det er en ny versjon av %1$s tilgjenegelig. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Vis detaljer for versjon %3$s</a> eller <a href="%4$s">oppdater nå</a>.

en: You do not have permission to install plugin updates
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å installere plugin oppdateringer

en: Add-ons for AffiliateWP
nb_NO: Legg til affiliaten

en: You do not have permission to manage affiliates
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å administrere affiliater

en: Invalid user email
nb_NO: Ugyldig e-post for utbetalinger

en: Invalid payment email
nb_NO: Ugyldig e-post for utbetalinger

en: You do not have permission to delete affiliate accounts
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å slette affiliate kontoer

en: Security check failed
nb_NO: Sikkerhetskontrollen mislyktes

en: No affiliate IDs specified for deletion
nb_NO: Ingen affiliate ID er spesifisert for sletting

en: Affiliates
nb_NO: Affiliater

en: Add New
nb_NO: Legg til

en: Search
nb_NO: Søk

en: All
nb_NO: Alle

en: Name
nb_NO: Navn:

en: Username
nb_NO: Brukernavn:

en: Paid Earnings
nb_NO: Betalte inntekter

en: Unpaid Earnings
nb_NO: Ubetalte inntekter

en: Rate
nb_NO: Sats

en: Unpaid Referrals
nb_NO: Ubekreftede salg

en: Paid Referrals
nb_NO: Bekreftede salg

en: Visits
nb_NO: Besøkende

en: Identity Verification
nb_NO: Integrasjoner

en: (user deleted)
nb_NO: (bruker slettet)

en: Reports
nb_NO: Rapporter

en: Edit User
nb_NO: Rediger salget

en: Deactivate
nb_NO: Deaktiver

en: Review
nb_NO: Gjennomgang

en: Accept
nb_NO: Godkjenn

en: Reject
nb_NO: Avvis

en: Activate
nb_NO: Aktiver

en: Delete
nb_NO: Slett

en: No affiliates found.
nb_NO: Ingen affiliater funnet.

en: (Invalid Affiliate ID)
nb_NO: Affiliate ID

en: (User Deleted)
nb_NO: (bruker slettet)

en: Delete Affiliate | Delete Affiliates
nb_NO[0]: Slett affiliatene
nb_NO[1]: Slett affiliatene

en: You have specified the following affiliate for deletion: | You have specified the following affiliates for deletion:
nb_NO[0]: Du har oppgitt disse affiliatene for sletting:
nb_NO[1]: Du har oppgitt disse affiliatene for sletting:

en: Deleting this affiliate will also delete their referral and visit data. | Deleting these affiliates will also delete their referral and visit data.
nb_NO[0]: Å slette disse affiliatene vil også slette tilhørende henvisninger og besøks informasjon.
nb_NO[1]: Å slette disse affiliatene vil også slette tilhørende henvisninger og besøks informasjon.

en: The specified affiliate does not exist. | None of the specified affiliates exist.
nb_NO[0]: Affiliate forespørselen ble avvist.
nb_NO[1]: Affiliate forespørselen ble avvist.

en: Back to Affiliates
nb_NO: Affiliater

en: Edit Affiliate
nb_NO: Rediger affiliaten

en: Affiliate Name
nb_NO: Navn på affiliate

en: The affiliate&#8217;s ID. This cannot be changed.
nb_NO: Affiliaten's ID. Denne kan ikke endres.

en: Affiliate URL
nb_NO: Affiliate URLs

en: The affiliate&#8217;s referral URL. This is based on global settings.
nb_NO: Affiliaten's provisjonstype.

en: User ID
nb_NO: Bruker ID

en: The affiliate&#8217;s user ID. This cannot be changed.
nb_NO: Affiliaten's bruker ID. Denne kan ikke endres.

en: The affiliate&#8217;s username. This cannot be changed.
nb_NO: Affiliaten's bruker ID. Denne kan ikke endres.

en: Registration Date
nb_NO: Melding registrerings mail

en: The affiliate&#8217;s registration date. This cannot be changed.
nb_NO: Affiliaten's bruker ID. Denne kan ikke endres.

en: Affiliate Status
nb_NO: Affiliate satser:

en: Website
nb_NO: Nettsteds URL:

en: Referral Rate Type
nb_NO: Provisjonstype

en: Site Default
nb_NO: Nettstedets standard

en: The affiliate&#8217;s referral rate type.
nb_NO: Affiliaten's provisjonstype.

en: Flat Rate Referral Basis
nb_NO: Nylige besøk

en: The affiliate&#8217;s flat rate referral basis.
nb_NO: Affiliaten's provisjonstype.

en: Referral Rate
nb_NO: Provisjons sats

en: The affiliate&#8217;s referral rate, such as 20 for 20%. If left blank, the site default will be used.
nb_NO: Affiliaten's provisjons sats, f.eks. 20 for 20%. Hvis intet oppgitt, nettstedets standard sats vil bli brukt.

en: Delete Coupon
nb_NO: Affiliate rabattkode?

en: Generate Coupon
nb_NO: Generer URL

en: Account Email
nb_NO: E-postadresse

en: The affiliate&#8217;s account email. Updating this will change the email address shown on the user&#8217;s profile page.
nb_NO: Affiliaten's brukerkonto e-post. En endring av denne vil også endre e-postadressen som vises på brukerens profilside.

en: Payment Email
nb_NO: E-post for utbetalinger:

en: Affiliate&#8217;s payment email for systems such as PayPal, Moneybookers, or others. Leave blank to use the affiliate&#8217;s user email.
nb_NO: Affiliaten's e-post for utbetalinger, brukes mot betalingsløsninger som PayPal, Moneybookers etc. La stå tomt for å bruke affiliaten's standard e-post.

en: Payout Method
nb_NO: Markedsføringsmetode

note: translators: 1: KYC URL, 2: descriptive alt text for the KYC link, 3: KYC link URL to be displayed
en: <a href="%1$s" target="_blank" alt="%2$s">%3$s</a>
nb_NO: Jeg har lest og akseptert <a href="%s" target="_blank">vilkår og betingelser</a>

en: Promotion Methods
nb_NO: Markedsføringsmetode

en: Promotion methods entered by the affiliate during registration.
nb_NO: Affiliatens markedsføringsmetode.

en: Affiliate Notes
nb_NO: Affiliate satser:

en: Update Affiliate
nb_NO: Oppdater affiliaten

en: New Affiliate
nb_NO: Ny affiliate

note: translators: URL to create a new user
en: Use this form to create a new affiliate account. Each affiliate is tied directly to a user account, so if the user account for the affiliate does not yet exist, <a href="%s" target="_blank">create one</a>.
nb_NO: Bruk dette skjemaet til å registrere en ny affiliate. Enhver affiliate er knyttet direkte til en brukerkonto, så hvis brukerkontoen for denne affiliaten ennå ikke eksisterer, så må du <a href="%s" target="_blank">opprette denne</a>.

en: User login name
nb_NO: Brukernavn:

en: Begin typing the name of the affiliate to perform a search for their associated user account.
nb_NO: Start med å skrive inn navnet for denne affiliaten for å utføre et søk etter en tilhørende brukerkonto.

en: User email
nb_NO: Fra e-post

en: Enter an email address for the new user.
nb_NO: Affiliaten's provisjonstype.

en: User Password
nb_NO: Passord

en: The status assigned to the affiliate&#8217;s account.
nb_NO: Affiliatens brukernavn.

en: Welcome Email
nb_NO: Fra e-post

en: Add Affiliate
nb_NO: Legg til affiliaten

en: Review Affiliate
nb_NO: Gjennomgå affiliaten

en: Go Back
nb_NO: Gå tilbake

en: Email Address
nb_NO: E-postadresse:

en: Website URL
nb_NO: Nettsteds URL:

en: Affiliate&#8217;s Website URL
nb_NO: Affiliaten's nettsteds URL

en: Promotion Method
nb_NO: Markedsføringsmetode

note: translators: 1: Affiliate ID, 2: Affiliate name
en: Affiliate: #%1$d %2$s
nb_NO: Affiliate: #%d %s

en: Recent Payouts
nb_NO: Nylige salg

en: You do not have permission to import data
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å eksportere data.

note: translators: 1: Plugin name, 2: Changelog URL, 3: New plugin version
en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a>.
nb_NO: Det er en ny versjon av %1$s tilgjenegelig. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Vis detaljer for versjon %3$s</a>.

note: translators: 1: Plugin name, 2: Changelog URL, 3: New plugin version, 4: Update URL
en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
nb_NO: Det er en ny versjon av %1$s tilgjenegelig. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Vis detaljer for versjon %3$s</a> eller <a href="%4$s">oppdater nå</a>.

en: Overview
nb_NO: Oversikt

en: Referrals
nb_NO: Salg

en: Creatives
nb_NO: Annonsemateriell

en: Tools
nb_NO: Verktøy

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: AffiliateWP Migration
nb_NO: AffiliateWP migrering

note: translators: Notice ID
en: The %s notice already exists and could not be added.
nb_NO: Din affiliate konto er ikke aktiv

note: translators: Plural number of affiliates added
en: Affiliate wasn&#8217;t added, please try again.
nb_NO: Affiliaten ble ikke opprettet, vennligst prøv igjen.

en: Affiliate updated successfully
nb_NO: Affiliaten ble oppdatert

note: translators: URL to the affiliates screen
en: <a href="%s">Back to Affiliates</a>.
nb_NO: <a href="%s">Tilbake til affliater</a>

en: Affiliate update failed, please try again
nb_NO: Oppdateringen feilet, vennligst prøv igjen.

en: Affiliate account(s) deleted successfully
nb_NO: Affiliate konto(ene) ble slettet

en: Affiliate deletion failed, please try again
nb_NO: Slettingen feilet, vennligst prøv igjen.

en: Affiliate account activated
nb_NO: Affiliate kontoen ble aktivert.

en: Affiliate account deactivated
nb_NO: Affiliate kontoen ble deaktivert.

en: Affiliate request was accepted
nb_NO: Affiliate forespørselen ble akseptert.

en: Affiliate request was rejected
nb_NO: Affiliate forespørselen ble avvist.

en: Dynamic coupon successfully created.
nb_NO: Innstillingene ble importert

en: Dynamic coupon creation failed, please try again.
nb_NO: Slettingen feilet, vennligst prøv igjen.

en: Dynamic coupon successfully deleted.
nb_NO: Annonsematerialet ble opprettet

en: Dynamic coupon deletion failed, please try again.
nb_NO: Slettingen feilet, vennligst prøv igjen.

en: Creative updated successfully
nb_NO: Annonsematerialet ble oppdatert

note: translators: URL to the Creatives screen
en: <a href="%s">Back to Creatives</a>
nb_NO: <a href="%s">Tilbake til annonsemateriell</a>

en: Creative added successfully
nb_NO: Annonsematerialet ble opprettet

en: Creative deleted successfully
nb_NO: Annonsematerialet ble slettet

en: Creative activated
nb_NO: Annonsematerialet ble aktivert

en: Creative deactivated
nb_NO: Annonsematerialet ble deaktivert

en: Customer added successfully
nb_NO: Annonsematerialet ble opprettet

en: Customer wasn&#8217;t added, please try again.
nb_NO: Affiliaten ble ikke opprettet, vennligst prøv igjen.

en: Customer updated successfully
nb_NO: Annonsematerialet ble oppdatert

en: Customer update failed, please try again
nb_NO: Oppdateringen feilet, vennligst prøv igjen.

en: A payout has been created.
nb_NO: Emne nytt salg mail

en: Payout deleted successfully.
nb_NO: Annonsematerialet ble slettet

en: Payout deletion failed, please try again.
nb_NO: Slettingen feilet, vennligst prøv igjen.

en: Effortlessly pay your affiliates
nb_NO: Legge til affiliater

en: Referral added successfully
nb_NO: Henvisningen ble opprettet

en: Referral wasn&#8217;t created, please try again.
nb_NO: Affiliaten ble ikke opprettet, vennligst prøv igjen.

en: Referral not created because affiliate is invalid
nb_NO: Slett affiliatene's brukerkontoer i tillegg?

en: Referral updated successfully
nb_NO: Salget ble oppdatert

en: Referral update failed, please try again
nb_NO: Oppdateringen feilet, vennligst prøv igjen.

en: Referral deleted successfully
nb_NO: Salgsdata ble slettet

en: Referral deletion failed, please try again
nb_NO: Slettingen feilet, vennligst prøv igjen.

note: translators: 1: Date the license expired, 2: URL to renew the license key
en: Your license key expired on %1$s. Please <a href="%2$s" target="_blank">renew your license key</a>.
nb_NO: Jeg har lest og akseptert <a href="%s" target="_blank">vilkår og betingelser</a>

note: translators: URL to the affiliatewp.com account page
en: Your license key is not active for this URL. Please <a href="%s" target="_blank">visit your account page</a> to manage your license key URLs.
nb_NO: Jeg har lest og akseptert <a href="%s" target="_blank">vilkår og betingelser</a>

en: Settings updated.
nb_NO: Innstillinger ble oppdatert.

note: translators: Plural number of affiliates added from Affiliates Pro
en: Affiliate stats have been recounted!
nb_NO: Affiliate statistikken ble rekalkulert!

en: Settings successfully imported
nb_NO: Innstillingene ble importert

en: Why it matters for AffiliateWP
nb_NO: Legg til affiliaten

en: Your Name
nb_NO: Ditt navn

en: Notify site admin when a new affiliate has registered
nb_NO: Varsle administrator ved nye affiliate registreringer?

en: Notify site admin when new referrals are earned
nb_NO: Varsle administrator ved nye affiliate registreringer?

en: You do not have permission to manage creatives
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å administrere annonsematerialet

en: You do not have permission to delete a creative
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å slette annonsemateriale

en: No creative IDs specified for deletion
nb_NO: Inget annonsemateriale er spesifisert for sletting

en: Active
nb_NO: Aktive

en: Inactive
nb_NO: Inaktive

en: URL
nb_NO: Lenke / URL

en: Actions
nb_NO: Handlinger

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: No creatives found.
nb_NO: Inget annonsemateriale funnet.

en: Delete Creative
nb_NO: Slett annonsematerialet

en: Are you sure you want to delete this creative?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette annonsematerialet?

en: Edit Creative
nb_NO: Rediger annonsematerialet

en: The name of this creative. For your identification only.
nb_NO: Et navn på dette annonsematerialet. Kun for egen identifikasjon.

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: An optional description for this creative. This is visible to affiliates and is displayed above the creative.
nb_NO: En valgfri beskrivelse for dette annonsematerialet. Denne vil vises under Annonsemateriell i affiliate området.

en: The URL this creative should link to. Based on your Referral Settings, the affiliate&#8217;s ID or username will be automatically appended.
nb_NO: Destinasjonen for dette banneret / tekst lenken. Den tilknyttede affiliate ID blir tilføyd automatisk.

en: Text
nb_NO: Tekst

en: Text for this creative.
nb_NO: Tekst for banneret / tekst lenken.

en: Image
nb_NO: Bilde (banner)

en: Select your image. You can also enter an image URL if your image is hosted elsewhere.
nb_NO: Velg ett bilde eller banner. Du kan også legge inn en bilde lenke / URL hvis bildet er lagret på et annet nettsted.

en: Created
nb_NO: Annonsemateriell

en: The date the creative was created. This cannot be changed.
nb_NO: Annonsematerialet ble opprettet

en: Select the status of the creative.
nb_NO: Velg status for dette annonsematerialet.

en: Update Creative
nb_NO: Oppdater annonsematerialet

en: New Creative
nb_NO: Nytt annonsemateriell

en: Use this screen to add a new creative, such as a text link or image banner.
nb_NO: Bruk dette skjemaet for å legge til nytt annonsemateriale, f.eks. en tekst link eller et banner.

en: Select an image if you would like an image banner. You can also enter an image URL if your image is hosted elsewhere. Leave blank if you wish to create a text-only creative.
nb_NO: Velg ett bilde hvis du ønsker et bilde banner. Du kan også legge inn en bilde lenke / URL hvis bildet er lagret på et annet nettsted.

en: Add Creative
nb_NO: Legg til annonsemateriell

en: You do not have permission to manage customers
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å administrere annonsematerialet

en: Edit Customer
nb_NO: Rediger salget

en: Update Customer
nb_NO: Oppdater annonsematerialet

en: New Customer
nb_NO: Fra e-post

en: Add Customer
nb_NO: Fra e-post

en: AffiliateWP Referral Summary
nb_NO: Affiliate sats

en: Current Month
nb_NO: Forrige måned

en: Totals
nb_NO: Totaler

en: Recent Referrals
nb_NO: Nylige salg

en: View all referrals
nb_NO: Deaktiver henvisninger / salg

en: View All
nb_NO: Vis %s

en: Amount
nb_NO: Beløp (provisjon)

en: There are no referrals to show.
nb_NO: Henvisningsstatuser:

en: No highest converting urls recorded yet.
nb_NO: Ingen salg er registrert ennå

en: Most Valuable Affiliates
nb_NO: Våre beste affiliater

en: No registered affiliates
nb_NO: Ingen registrerte affiliater

en: Recent Referral Visits
nb_NO: Nylige besøk

en: Visit converted
nb_NO: Konvertert

en: Visit not converted
nb_NO: Konvertert

en: No referral visits recorded yet
nb_NO: Ingen besøkende registrert ennå

en: No referrals recorded yet
nb_NO: Ingen salg er registrert ennå

en: Latest Affiliate Registrations
nb_NO: Nylige affliate registreringer

en: View Report
nb_NO: Vis rapporter

en: No affiliate registrations yet
nb_NO: Ingen affiliate registreringer ennå

en: You do not have permission to process payouts
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å administrere annonsematerialet

en: Invalid payout method
nb_NO: Ugyldig e-post for utbetalinger

note: translators: Import/Export Tools screen URL
en: This will mark all unpaid referrals in this timeframe as paid. To export referrals with a status other than <em>unpaid</em>, go to the <a href="%s">Tools &rarr; Export</a> page.
nb_NO: Dette vil markere alle ubetalte henvisninger / salg i dette tidsrommet som betalt. Å eksportere henvisninger med en annen status enn <em>ubetalt</em>, gå til <a href="%s"> Verktøy &rarr; Eksport</a> siden.

en: Paid
nb_NO: Betalt

en: Generated By
nb_NO: Generer URL

en: Payout Account
nb_NO: Totalt antall besøk

en: View
nb_NO: Vis %s

en: No payouts found.
nb_NO: Ingen besøk funnet.

en: You do not have permission to disconnect the site from the Payouts Service payments
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å slette affiliate kontoer

en: Error:
nb_NO: Feil

en: Pay Affiliates
nb_NO: Affiliater

en: To pay a specific affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to pay all affiliates.
nb_NO: For å søke etter en affiliate, skriv inn affiliatens påloggingsnavn (brukernavn), fornavn eller etternavn. La stå tomt for å eksportere henvisninger / salgsdata for alle affiliatene.

en: From - mm/dd/yyyy
nb_NO: Fra - mm/dd/yyyy

en: Referrals start date
nb_NO: Henvisningsstatuser:

en: End Date
nb_NO: Dato

en: To - mm/dd/yyyy
nb_NO: Til - mm/dd/yyyy

en: Referrals end date
nb_NO: Provisjons sats

en: Minimum Earnings
nb_NO: Ubetalte inntekter

en: Minimum amount
nb_NO: Minstebeløp

en: Preview Payout
nb_NO: Nylige salg

en: Manage Referrals
nb_NO: Ubekreftede salg

en: Preview Payout Request
nb_NO: Nylige salg

en: Minimum Amount
nb_NO: Minstebeløp

en: Referrals Start Date
nb_NO: Provisjons sats

en: Referrals End Date
nb_NO: Provisjons sats

en: Referrals Total
nb_NO: Henvisnings innstillinger

en: Payout Currency
nb_NO: Valuta

en: Are you sure you want to generate the payout file? All included referrals will be marked as Paid.
nb_NO: Er du sikker på at du vil generere en utbetalings fil? Alle inkluderte henvisninger / salg vil bli markert som betalt.

en: Generate CSV File
nb_NO: Generer CSV fil

note: translators: Payout method label
en: Are you sure you want to payout referrals for the specified time frame via %s?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette annonsematerialet?

en: Submit Payout
nb_NO: Nylige salg

en: Number of referrals per page:
nb_NO: Ingen salg er registrert ennå

en: Number of payouts per page:
nb_NO: Ingen salg er registrert ennå

en: Payout submitted successfully!
nb_NO: Annonsematerialet ble slettet

en: Affiliates Paid
nb_NO: Affiliater

en: Referrals Paid
nb_NO: Salg

en: General Settings
nb_NO: Generelle innstillinger

en: You do not have permission to manage referrals
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å administrere henvisninger eller salg

en: Referral not created because affiliate is invalid.
nb_NO: Slett affiliatene's brukerkontoer i tillegg?

en: You do not have permission to manage payouts
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å administrere annonsematerialet

en: Referral ID
nb_NO: Bruker ID

en: Reference
nb_NO: Referanse

en: Type
nb_NO: Provisjonstype

en: Date
nb_NO: Dato

en: Mark as Unpaid
nb_NO: Marker som ubetalt

en: Mark as Paid
nb_NO: Marker som betalt

en: No referrals found.
nb_NO: Ingen salg funnet.

en: Bulk Actions
nb_NO: Massehandlinger

en: Apply
nb_NO: Søke

en: For more information:
nb_NO: For mer informasjon:

note: translators: Documentation URL
en: Visit the <a href="%s">documentation</a> on the AffiliateWP website.
nb_NO: Gå til <a href="%s">dokumentasjonen</a> på AffiliateWP`s hjemmeside.

en: This screen provides access to your site&#8217;s referral history.
nb_NO: Denne siden gir deg tilgang til nettstedets henvisnings og salgshistorie.

en: <strong>Reference</strong>: this refers to the order number (or similar) that created this referral.
nb_NO: <strong>Referanse</strong>: dette refererer til ordrenummeret (eller lignende) som genererte dette salget.

en: Referral statuses:
nb_NO: Henvisningsstatuser:

en: <strong>Paid</strong> - this is a referral that has been paid to the affiliate
nb_NO: <strong>Betalt</strong> - dette er et bekreftet salg hvorav provisjon er utbetalt til affiliaten.

en: <strong>Unpaid</strong> - this is a referral that has been accepted but not yet paid to the affiliate
nb_NO: <strong>Ubetalt</strong> - dette er et bekreftet salg som ennå ikke er utbetalt til affiliaten.

en: <strong>Pending</strong> - this is a referral that is waiting to be accepted
nb_NO: <strong>Ventende</strong> - dette er et salg som venter på å bli bekreftet.

en: <strong>Rejected</strong> - this is a referral that has been rejected and will not be paid to the affiliate
nb_NO: <strong>Avvist</strong> - dette er et avvist salg hvorav provisjon ikke vil bli utbetalt til affiliaten.

en: Searching Referrals
nb_NO: Søke i henvisninger / salg

en: Referrals can be searched in several different ways:
nb_NO: Henvisninger og salg kan søkes på flere forskjellige måter:

en: You can enter the referral&#8217;s ID number
nb_NO: Du kan skrive inn henvisningens / salgets ID nummer

en: You can enter the referral reference prefixed by &#8220;ref:&#8221;
nb_NO: Du kan skrive inn henvisningens / salgets referanse prefikset med 'ref:'

en: You can enter the referral context prefixed by &#8220;context:&#8221;
nb_NO: Du kan skrive inn henvisningens / salgets kontekst prefikset med 'context:'

en: You can enter the affiliate&#8217;s ID number prefixed by &#8220;affiliate:&#8221;
nb_NO: Du kan skrive inn affiliatens ID nummer prefikset med 'affiliate:'

en: You can enter a URL campaign prefixed by &#8220;campaign:&#8221;
nb_NO: Du kan skrive inn henvisningens / salgets kontekst prefikset med 'context:'

en: You can enter a word or phrase in the referral&#8217;s description prefixed by &#8220;desc:&#8221;
nb_NO: Du kan skrive inn henvisningens / salgets ID nummer prefikset med 'referral:'

en: Exporting Referrals
nb_NO: Eksportere henvisninger / salg

en: Referrals can be exported directly to a CSV file in order to make it easier for your own accounting needs and for you to payout your affiliates&#8217;s earnings.
nb_NO: Henvisninger og salg kan eksporteres direkte til en CSV fil for å gjøre det enklere for dine egne regnskaps behov og for deg å utbetale dine affiliaters inntekter.

en: The CSV file generated is structured properly for PayPal&#8217;s Mass Payment system so you can easily payout all of your affiliates at once via PayPal.
nb_NO: CSV filen som genereres er strukturert riktig for PayPal flerbetalings system slik at du enkelt kan betale alle dine affiliater på en gang.

en: Edit Referral
nb_NO: Rediger salget

en: The referral ID. This cannot be changed.
nb_NO: Affiliaten's ID. Denne kan ikke endres.

en: The name and ID of the affiliate who generated this referral. This association cannot be changed.
nb_NO: Den Affiliate ID som dette salget tilhører. Denne verdien kan ikke endres.

en: Payout
nb_NO: Nylige salg

note: translators: 1: Payout total amount with view link
en: Total: %1$s
nb_NO: Totaler

en: The amount of the referral, such as 15.
nb_NO: Provisjon i henhold til dette salget, f.eks. 20.

en: Referral Type
nb_NO: Provisjonstype

en: Select the type of the referral.
nb_NO: Velg status for dette salget.

en: The date the referral was created.
nb_NO: Provisjon i henhold til dette salget, f.eks. 20.

en: Visit
nb_NO: Besøkende

en: Enter a description for this referral.
nb_NO: Skriv inn en beskrivelse for dette salget, f.eks. navnet på produktet.

en: Enter a reference for this referral (optional). Usually this would be the transaction ID of the associated purchase.
nb_NO: Skriv inn en referanse for dette salget (valgfritt). Vanligvis ville dette være transaksjons ID for det tilhørende kjøpet.

en: Context
nb_NO: Kontekst

en: Context for this referral (optional). Usually this is used to identify the payment system or integration that was used for the transaction.
nb_NO: Skriv inn en kontekst for dette salget (valgfritt). Vanligvis brukes den til å identifisere betalingsplattformen som ble brukt for den gjeldende transaksjonen.

en: Custom
nb_NO: Egendefinert

en: Custom data stored for this referral (optional).
nb_NO: Skriv inn en beskrivelse for dette salget, f.eks. navnet på produktet.

en: Select the status of the referral.
nb_NO: Velg status for dette salget.

en: Update Referral
nb_NO: Oppdater salget

en: New Referral
nb_NO: Nytt salg

en: Use this screen to manually create a new referral record for an affiliate.
nb_NO: Bruk dette skjemaet for å manuelt opprette et nytt salg for en affiliate.

en: Enter the name of the affiliate or enter a partial name or email to perform a search.
nb_NO: Skriv inn navnet på affiliaten eller deler av et navn eller e-postadresse for å utføre et automatisk søk.

en: Select or enter a date for this referral.
nb_NO: Velg status for dette salget.

en: Enter a context for this referral (optional). Usually this is used to help identify the payment system that was used for the transaction.
nb_NO: Skriv inn en kontekst for dette salget (valgfritt). Vanligvis brukes den til å identifisere betalingsplattformen som ble brukt for den gjeldende transaksjonen.

en: Add Referral
nb_NO: Legg til salg

en: Earnings Generated
nb_NO: Inntekter

en: Earnings Paid
nb_NO: Inntekter

en: Affiliate Registrations
nb_NO: Affiliate registreringer

en: Manage Affiliates
nb_NO: Legge til affiliater

en: View Payouts
nb_NO: Nylige salg

en: Manage Visits
nb_NO: Søk i besøkende

en: Total Affiliate Sales Earnings
nb_NO: Gå til AffiliateWP innstillinger

en: Total Affiliates
nb_NO: Eksporter affiliater

note: translators: Affiliate ID
en: Affiliate #%d
nb_NO: Affiliate: #%d %s

en: Top Earning Affiliate
nb_NO: Rediger affiliaten

en: New Affiliates
nb_NO: Ny affiliate

note: translators: Referrals count
en: %s referral | %s referrals
nb_NO[0]: Legg til salg
nb_NO[1]: Legg til salg

en: Total Earnings Paid
nb_NO: Inntekter totalt

en: Total Earnings Generated
nb_NO: Inntekter totalt

en: Total Payouts Count
nb_NO: Totalt antall besøk

en: Average Payout
nb_NO: Provisjons sats

en: Average Referrals Per Payout (All Time)
nb_NO: Provisjons sats

en: Average Referrals Per Payout
nb_NO: Provisjons sats

en: Total Earnings (All Time)
nb_NO: Inntekter totalt

en: Total Unpaid Earnings (All Time)
nb_NO: Inntekter totalt

note: translators: 1: Affiliate results URL, 2: Affiliate name, 3: Affiliate payouts URL, 4: Payouts view label
en: Affiliate: <a href="%1$s">%2$s</a> | <a href="%3$s">%4$s</a>
nb_NO: <a href="%s">Publiser et problem</a> på <a href="%s">GitHub</a>.

en: Average Referral Amount (All Time)
nb_NO: Provisjons sats

en: Paid / Unpaid Referrals
nb_NO: Ubekreftede salg

en: Pending / Rejected Referrals
nb_NO: Avviste inntekter

en: Average Referral Amount
nb_NO: Provisjons sats

en: Affiliate-generated Sales
nb_NO: Affiliate sats

en: Affiliate-generated Sale Count
nb_NO: Affiliate rabattkode?

en: Total Visits (All Time)
nb_NO: Totalt antall besøk

en: Total visits
nb_NO: Totalt antall besøk

en: Successful Conversions
nb_NO: Konverteringer

en: Conversion Rate (All Time)
nb_NO: Konverteringsfrekvens

en: Conversion Rate
nb_NO: Konverteringsfrekvens

en: Total Visits
nb_NO: Totalt antall besøk

en: Direct Traffic
nb_NO: Direkte trafikk

note: translators: 1: Referral variable example affiliate URL, 2: Username example affiliate URL
en: Show pretty affiliate referral URLs to affiliates. For example: <strong>%1$s or %2$s</strong>
nb_NO: Vis SEO vennlige henvisningslenker / URLs til dine affiliater. F.eks.: <strong>%s</strong> eller <strong>%s</strong>.

en: License Settings
nb_NO: Lisens innstillinger

en: License Key
nb_NO: Lisensnøkkel

note: translators: Support page URL
en: Please enter your license key. An active license key is needed for automatic plugin updates and <a href="%s" target="_blank">support</a>.
nb_NO: Skriv inn din lisensnøkkel. En aktiv lisensnøkkel er nødvendig for automatiske plugin oppdateringer og <a href="%s" target="_blank">support</a>.

en: Pages
nb_NO: Sider

en: Affiliate Area
nb_NO: Affiliate område

en: This is the page where affiliates will manage their affiliate account.
nb_NO: Velg siden som inneholder <em>[affiliate_area]</em> shortcode, her skal affiliatene kunne administrere deres affiliate konto.

en: Terms of Use
nb_NO: Vilkår og betingelser

en: Select the page that shows the terms of use for Affiliate Registration.
nb_NO: Velg siden som inneholder vilkårene for deltakelse og bruk av affiliate programmet.

en: Terms of Use Label
nb_NO: Vilkår og betingelser

en: Referral Settings
nb_NO: Henvisnings innstillinger

en: Referral Variable
nb_NO: Henvisnings variabel

note: translators: Affiliate URL example text
en: The URL variable for referral URLs. For example: <strong>%s</strong>.
nb_NO: En lenke / URL variabel for henvisningslenker / URLs. F.eks: <strong>%s</strong>.

en: Default Referral Format
nb_NO: Standard henvisnings ID

note: translators: 1: Affiliate URL example with referral variable, 2: Affiliate URL example with username
en: Show referral URLs to affiliates with either their affiliate ID or Username appended.<br/> For example: <strong>%1$s or %2$s</strong>.
nb_NO: Vis henvisningslenker / URLs til dine affiliater med enten deres affiliate ID eller brukernavn tilføyd. <br/>F.eks.: <strong>%s</strong> eller <strong>%s</strong>.

en: Pretty Affiliate URLs
nb_NO: SEO vennlige URLs

en: Credit Last Referrer
nb_NO: Rediger salget

en: Choose a referral rate type. Referrals can be based on either a percentage or a flat rate amount.
nb_NO: Skal provisjoner være basert på en prosentandel eller et flatt beløp?

en: Flat rate referrals can be calculated on either a per product or per order basis.
nb_NO: Skal provisjoner være basert på en prosentandel eller et flatt beløp?

en: The default referral rate. A percentage if the Referral Rate Type is set to Percentage, a flat amount otherwise. Referral rates can also be set for each individual affiliate.
nb_NO: Standard provisjons sats. En prosentandel hvis Provisjonstype er Prosentvis, et flatt beløp ellers. Satsene kan også settes individuelt for hver affiliate.

en: Exclude Shipping
nb_NO: Ekskluder fraktkostnader

en: Exclude shipping costs from referral calculations.
nb_NO: Skal fraktkostnadene være ekskludert fra provisjonsberegninger?

en: Exclude Tax
nb_NO: Ekskluder merverdiavgift

en: Exclude taxes from referral calculations.
nb_NO: Skal merverdiavgiften være ekskludert fra provisjonsberegninger?

en: Cookie Expiration
nb_NO: Varighet på informasjonskapsel (cookie)

en: Enter how many days the referral tracking cookie should be valid for.
nb_NO: Hvor mange dager skal henvisningens informasjonskapsel (tracking cookie) være gyldig?

en: Cookie Sharing
nb_NO: Varighet på informasjonskapsel (cookie)

en: Currency Settings
nb_NO: Valuta Innstillinger

en: Configure the currency options
nb_NO: Konfigurer valuta alternativer

en: Currency
nb_NO: Valuta

en: Choose your currency. Note that some payment gateways have currency restrictions.
nb_NO: Velg din valuta. Merk at noen betalingsløsninger har valutarestriksjoner.

en: Currency Symbol Position
nb_NO: Valutasymbolet

en: Choose the location of the currency symbol.
nb_NO: Velg plasseringen av valutasymbolet.

en: Before - $10
nb_NO: Før - Kr 10.00

en: After - 10$
nb_NO: Etter - 10.00 Kr

en: Thousands Separator
nb_NO: Tusentall separator

en: The symbol (usually , or .) to separate thousands
nb_NO: Symbolet (vanligvis , eller .) for å skille tusener.

en: Decimal Separator
nb_NO: Desimalseparator

en: The symbol (usually , or .) to separate decimal points
nb_NO: Symbolet (vanligvis , eller .) for å skille desimaler.

en: Affiliate Form Settings
nb_NO: Gå til AffiliateWP innstillinger

en: Affiliate Area Forms
nb_NO: Affiliate område

en: Affiliate Registration Form and Affiliate Login Form
nb_NO: Affiliate registreringer

en: Affiliate Registration Form Only
nb_NO: Affiliate registrering

en: Affiliate Login Form Only
nb_NO: Affiliate rabattkode?

en: Integrations
nb_NO: Integrasjoner

en: Choose the integrations to enable.
nb_NO: Velg plasseringen av valutasymbolet.

en: Opt-In Referral Amount
nb_NO: Provisjons sats

en: Opt-In Referral Status
nb_NO: Henvisningsstatuser:

en: Pending
nb_NO: Ventende

en: Unpaid
nb_NO: Ubetalt

en: Email Options
nb_NO: E-poster

en: Upload or choose a logo to be displayed at the top of emails.
nb_NO: Last opp eller velg en logo som skal vises i hodet på e-post varslene.

en: Email Template
nb_NO: E-post mal

en: Choose a template to use for email messages.
nb_NO: Velg en mal som skal brukes for e-postvarsler.

en: From Name
nb_NO: Fra navn

en: The name that emails come from. This is usually your site name.
nb_NO: Navnet på avsender. Dette bør sannsynligvis være navnet på ditt nettsted.

en: From Email
nb_NO: Fra e-post

en: The email address to send emails from. This will act as the "from" and "reply-to" address.
nb_NO: Avsender e-postadresse. Denne vil fungere som "fra" og "svar-til" adresse.

en: Email Notifications
nb_NO: Aktiver e-post varsel ved godkjent henvisning eller salg.

en: The email notifications sent to the affiliate manager and affiliate.
nb_NO: Affiliatens e-postadresse.

en: Affiliate Manager Email
nb_NO: Deaktiver henvisninger / salg

en: Registration Email Options For Affiliate Manager
nb_NO: Melding registrerings mail

en: Registration Email Subject
nb_NO: Emne for registrerings mail

en: Enter the subject line for the registration email sent to affiliate managers when new affiliates register. Supports template tags.
nb_NO: Skrive inn et emne for registrerings mailen som sendt til administratoren når nye affiliater registreres.

en: New Affiliate Registration
nb_NO: Ny affiliate registrering

en: Registration Email Content
nb_NO: Melding registrerings mail

en: Enter the email to send when a new affiliate registers. HTML is accepted. Available template tags:
nb_NO: Skriv inn meldingen som skal sendes når en ny affiliate registreres. HTML er akseptert. Tilgjengelige malkoder / tags:

note: translators: Registration email content
en: A new affiliate has registered on your site, %s
nb_NO: En ny affiliate har registrert seg på nettstedet ditt, %s

en: New Referral Email Options for Affiliate Manager
nb_NO: Melding nytt salg mail

en: New Referral Email Subject
nb_NO: Emne nytt salg mail

en: Enter the subject line for the email sent to site the site affiliate manager when affiliates earn referrals. Supports template tags.
nb_NO: Skrive inn et emne for nytt salg mailen som sendt til affiliaten når nye henvisninger eller salg er godkjent.

en: Referral Earned!
nb_NO: Ny henvisning er tildelt!

en: New Referral Email Content
nb_NO: Melding nytt salg mail

en: Enter the email to send to site affiliate managers when new referrals are earned. HTML is accepted. Available template tags:
nb_NO: Skriv inn meldingen som skal sendes ved godkjente henvisninger eller salg. HTML er akseptert. Tilgjengelige malkoder / tags:

en: {name} has been awarded a new referral of {amount} on {site_name}.
nb_NO: Du har blitt tildelt en ny henvisning / salg pålydende %s hos %s!

en: New Referral Email Options For Affiliate
nb_NO: Melding nytt salg mail

en: Enter the subject line for new referral emails sent when affiliates earn referrals. Supports template tags.
nb_NO: Skrive inn et emne for nytt salg mailen som sendt til affiliaten når nye henvisninger eller salg er godkjent.

en: Referral Awarded!
nb_NO: Ny henvisning er tildelt!

en: Enter the email to send on new referrals. HTML is accepted. Available template tags:
nb_NO: Skriv inn meldingen som skal sendes ved godkjente henvisninger eller salg. HTML er akseptert. Tilgjengelige malkoder / tags:

note: translators: Home URL translators: Website URL
en: Congratulations {name}!
nb_NO: Gratulere %s!

en: You have been awarded a new referral of
nb_NO: Du har blitt tildelt en ny henvisning / salg pålydende

en: on %s!
nb_NO: på %s!

en: Log into your affiliate area to view your earnings or disable these notifications:
nb_NO: Logg inn på din konto for å vise dine inntekter eller deaktivere disse e-post varslene:

en: Application Accepted Email Options For Affiliate
nb_NO: Melding søknad akseptert mail

en: Application Accepted Email Subject
nb_NO: Emne søknad akseptert mail

en: Enter the subject line for accepted application emails sent to affiliates when their account is approved. Supports template tags.
nb_NO: Skrive inn et emne for søknad akseptert mailen som sendt til affiliaten når dets konto er godkjent.

en: Affiliate Application Accepted
nb_NO: Affiliate søknaden er godkjent

en: Application Accepted Email Content
nb_NO: Melding søknad akseptert mail

en: Enter the email to send when an application is accepted. HTML is accepted. Available template tags:
nb_NO: Skriv inn meldingen som skal sendes når en søknad er akseptert. HTML er akseptert. Tilgjengelige malkoder / tags:

note: translators: Home URL
en: Your affiliate application on %s has been accepted!
nb_NO: Din affiliate søknad hos %s har blitt godkjent!

en: Log into your affiliate area at
nb_NO: Logg inn på din konto hos

en: Allow Affiliate Registration
nb_NO: Tillat affiliate registrering

en: Allow users to register affiliate accounts for themselves.
nb_NO: Skal brukere selv kunne registrere seg som affiliate?

en: Require Approval
nb_NO: Krever godkjenning

en: Require that Pending affiliate accounts must be approved before they can begin earning referrals.
nb_NO: Nettstedets administrator må godkjenne affiliatene før de kan begynne å motta provisjon.

en: Auto Register New Users
nb_NO: Registrer nye brukere automatisk

en: Automatically register new users as affiliates.
nb_NO: Registrere nye brukere som affiliater automatisk?

en: Default Referral URL
nb_NO: Standard henvisnings ID

en: Reject Unpaid Referrals on Refund
nb_NO: Avvis ubekreftede salg ved refusjon?

en: Automatically reject Unpaid referrals when the originating purchase is refunded or revoked.
nb_NO: Skal ubekreftede salg / provisjoner automatisk bli avvist når det opprinnelige kjøpet blir refundert eller kansellert?

en: Use Fallback Referral Tracking Method
nb_NO: Bruk reserve sporingsmetode?

en: The method used to track referral links can fail on sites that have jQuery errors. Enable Fallback Tracking if referrals are not being tracked properly.
nb_NO: Metoden som brukes til å spore henvisningslenker kan feile på nettsteder med jQuery feil. Kryss av i boksen hvis du opplever at henvisninger ikke spores riktig.

en: Ignore Referrals with Zero Amount
nb_NO: Provisjons sats

en: Ignore referrals with a zero amount. This can be useful for multi-price products that start at zero, or if a discount was used which resulted in a zero amount. NOTE: If this setting is enabled and a visit results in a zero referral, the visit will be considered not converted.
nb_NO: Kryss av i denne boksen hvis du ønsker å fullstendig ignorere salg / provisjon når det totale beløpet er null. Dette kan være nyttig for multi-pris produkter som starter med en null-pris, eller hvis en rabatt ble brukt, noe som resulterte i ett null-beløp. <strong>Merk:</strong> Hvis denne innstillingen er aktivert, og et besøk resulterer i et null-verdi salg, da vil ikke besøket bli betraktet som konvertert.

en: Referral URL Blacklist
nb_NO: Henvisningslenker / URLs

en: Remove Data on Uninstall
nb_NO: Fjern data når plugin slettes?

en: Connection Status
nb_NO: Rekalkuler statistikker

en: Enable Payouts Service
nb_NO: Generer utbetalingsfil

en: Registration Form Description
nb_NO: Melding registrerings mail

en: Coupon Template
nb_NO: Standardmal

en: Required Registration Fields
nb_NO: Moderer registreringer

en: Password
nb_NO: Passord

en: How will you promote us?
nb_NO: Hvordan vil du markedsføre oss?

en: Notify affiliate manager when a new affiliate has registered
nb_NO: Varsle administrator ved nye affiliate registreringer?

en: Notify affiliate manager when a new referral has been created
nb_NO: Varsle administrator ved nye affiliate registreringer?

en: Notify affiliate when they earn a new referral
nb_NO: Varsle administrator ved nye affiliate registreringer?

en: Notify affiliate when their affiliate application is accepted
nb_NO: Din affiliate søknad hos %s har blitt godkjent!

en: Notify affiliate when their affiliate application is rejected
nb_NO: Din affiliate søknad hos %s har blitt godkjent!

en: Application Pending Email Options For Affiliate
nb_NO: Melding søknad akseptert mail

en: Application Pending Email Subject
nb_NO: Emne søknad akseptert mail

en: Enter the subject line for pending affiliate application emails. Supports template tags.
nb_NO: Skrive inn et emne for nytt salg mailen som sendt til affiliaten når nye henvisninger eller salg er godkjent.

en: Your Affiliate Application Is Being Reviewed
nb_NO: Din affiliate søknad hos %s har blitt godkjent!

en: Application Pending Email Content
nb_NO: Melding søknad akseptert mail

en: Enter the email to send when an application is pending. HTML is accepted. Available template tags:
nb_NO: Skriv inn meldingen som skal sendes når en søknad er akseptert. HTML er akseptert. Tilgjengelige malkoder / tags:

en: Application Rejection Email Options For Affiliate
nb_NO: Melding søknad akseptert mail

en: Application Rejection Email Subject
nb_NO: Emne søknad akseptert mail

en: Enter the subject line for rejected affiliate application emails. Supports template tags.
nb_NO: Skrive inn et emne for nytt salg mailen som sendt til affiliaten når nye henvisninger eller salg er godkjent.

en: Your Affiliate Application Has Been Rejected
nb_NO: Din affiliate søknad hos %s har blitt godkjent!

en: Application Rejection Email Content
nb_NO: Melding søknad akseptert mail

en: Enter the email to send when an application is rejected. HTML is accepted. Available template tags:
nb_NO: Skriv inn meldingen som skal sendes når en søknad er akseptert. HTML er akseptert. Tilgjengelige malkoder / tags:

en: Your license key is globally defined via <code>AFFILIATEWP_LICENSE_KEY</code> set in <code>wp-config.php</code>.<br />It cannot be modified from this screen.
nb_NO: Skriv inn din lisensnøkkel. En aktiv lisensnøkkel er nødvendig for automatiske plugin oppdateringer og <a href="%s" target="_blank">support</a>.

en: Deactivate License
nb_NO: Deaktiver lisensen

en: Your license is valid!
nb_NO: Din lisens er gyldig!

en: Renew Your License
nb_NO: Forny lisensen din

en: Your license has expired, renew today to continue getting updates and support!
nb_NO: Lisensen er utløpt, forny denne i dag for å fortsette å få oppdateringer og support!

en: Activate License
nb_NO: Akriver lisensen

note: translators: Setting ID
en: The callback function used for the <strong>%s</strong> setting is missing.
nb_NO: Tilbakekallingsfunksjonen som brukes til <strong>%s</strong> innstillingen mangler.

en: Upload File
nb_NO: Last opp

note: translators: 1: Payouts Service URL
en: <a href="%s" target="_blank">Learn more and view pricing.</a>
nb_NO: Jeg har lest og akseptert <a href="%s" target="_blank">vilkår og betingelser</a>

note: translators: Payouts Service name retrieved from the PAYOUTS_SERVICE_NAME constant
en: Reconnect to the %s.
nb_NO: Rekalkuler statistikker

note: translators: Support URL
en: Your license key is globally defined via <code>AFFILIATEWP_LICENSE_KEY</code> set in <code>wp-config.php</code>.<br />It cannot be modified from this screen.<br />An active license key is needed for automatic plugin updates and <a href="%s" target="_blank">support</a>.
nb_NO: Skriv inn din lisensnøkkel. En aktiv lisensnøkkel er nødvendig for automatiske plugin oppdateringer og <a href="%s" target="_blank">support</a>.

note: translators: System Info screen URL
en: Debug mode is globally enabled via <code>AFFILIATE_WP_DEBUG</code> set in <code>wp-config.php</code>. This setting cannot be modified from this screen. Logs are kept in <a href="%s">Affiliates > Tools</a>.
nb_NO: Skriv inn din lisensnøkkel. En aktiv lisensnøkkel er nødvendig for automatiske plugin oppdateringer og <a href="%s" target="_blank">support</a>.

en: General
nb_NO: Generelle

en: Emails
nb_NO: E-poster

en: Misc
nb_NO: Diverse

note: translators: Affiliate username
en: Earnings have been successfully recounted for %s.
nb_NO: Henvisningen ble opprettet

note: translators: Affiliate username
en: Unpaid earnings have been successfully recounted for %s.
nb_NO: Henvisningen ble opprettet

note: translators: Affiliate username
en: Referrals have been successfully recounted for %s.
nb_NO: Henvisningen ble opprettet

note: translators: Affiliate username
en: Visits have been successfully recounted for %s.
nb_NO: Innstillingene ble importert

en: No API consumers found.
nb_NO: Ingen brukere funnet

en: Enter username
nb_NO: Ugyldig brukernavn

en: Email
nb_NO: E-post

en: First Name
nb_NO: Forrige uke

en: Last Name
nb_NO: Forrige uke

en: Rate Type
nb_NO: Provisjonstype

en: Earnings
nb_NO: Inntekter

en: Date Registered
nb_NO: Registreringsdato

en: No valid affiliate status was selected for export.
nb_NO: Ingen affiliate ID er spesifisert for sletting

en: Visit ID
nb_NO: Besøkende

en: Converted
nb_NO: Konvertert

en: Referrer
nb_NO: Salg

en: You do not have permission to export data.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å eksportere data.

en: You do not have permission to import data.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å eksportere data.

en: No new affiliates were imported.
nb_NO: Ingen affiliater funnet.

note: translators: Plural affiliate number
en: Manage your affiliates.
nb_NO: Legge til affiliater

en: No new referrals were imported.
nb_NO: Ingen salg er registrert ennå

note: translators: Plural referrals number
en: Manage your referrals.
nb_NO: Ubekreftede salg

en: Please upload a valid .json file
nb_NO: Vennligst last opp en gyldig .json fil

en: Please upload a file to import
nb_NO: Vennligst last opp filen som skal importeres

en: The upgrade process is running, please be patient. This could take several minutes to complete while affiliate records are upgraded in batches of 100.
nb_NO: Oppgraderingsprosessen er i gang, vær tålmodig. Dette kan ta flere minutter å fullføre, mens affiliate dataene er oppgradert i grupper på 100.

note: translators: Step number
en: Step %d running
nb_NO: Trinn %d kjører

en: Export / Import
nb_NO: Eksport / Import

en: Recount Stats
nb_NO: Rekalkuler statistikker

en: Migration Assistant
nb_NO: Migreringsassistent

en: Debug Assistant
nb_NO: Migreringsassistent

en: Recount Affiliate Stats
nb_NO: Rekalkuler affiliate statistikker

en: Use this tool to recount statistics for one or all affiliates.
nb_NO: Bruk dette verktøyet for å rekalkulere affiliate statistikkene.

en: Enter the name of the affiliate or begin typing to perform a search based on the affiliate&#8217;s name.
nb_NO: Skriv inn navnet på affiliaten eller start å skrive for å utføre et automatisk søk basert på affiliatens navn.

en: Recount
nb_NO: Rekalkuler

en: Recount Campaigns
nb_NO: Rekalkuler statistikker

en: Use this tool to recount campaigns for one or all affiliates.
nb_NO: Bruk dette verktøyet for å rekalkulere affiliate statistikkene.

en: These tools assist in migrating affiliate and referral data from existing platforms.
nb_NO: Disse verktøyene bistår med migreringen av affiliate og henvisninger / salgsdata fra eksisterende plattformer.

en: User Accounts
nb_NO: Brukerkontoer

en: Use this tool to create affiliate accounts for each of your existing WordPress user accounts that belong to the selected roles below.
nb_NO: Bruk dette verktøyet for å opprette affiliate kontoer for hver av nettstedets eksisterende brukerkontoer.

en: Select User Roles
nb_NO: Velg felt

en: Create Affiliate Accounts for Users
nb_NO: Opprett affiliate kontoer

en: Use this tool to migrate existing affiliate / referral data from Affiliates Pro to AffiliateWP.
nb_NO: Bruk dette verktøyet for å migrere eksisterende affiliater og henvisninger / salgsdata fra Affiliates Pro til AffiliateWP.

en: NOTE: This tool should only ever be used on a fresh install. If you have already collected affiliate or referral data, do not use this tool.
nb_NO: <strong>MERK:</strong> dette verktøyet må kun brukes på nye installasjoner. Hvis du allerede har samlet affiliater eller henvisninger / salgsdata, da må du ikke bruke dette verktøyet.

en: Migrate Data from Affiliates Pro
nb_NO: Migrer data fra Affiliates Pro

en: Use this tool to migrate existing affiliate accounts from WP Affiliate to AffiliateWP.
nb_NO: Bruk dette verktøyet for å migrere eksisterende affiliate kontoer fra WP Affiliate til AffiliateWP.

en: Migrate Data from WP Affiliate
nb_NO: Migrer data fra WP Affiliate

en: Export Affiliates
nb_NO: Eksporter affiliater

en: Export affiliates to a CSV file.
nb_NO: Eksporter affiliater til en CSV fil.

en: All Statuses
nb_NO: Alle statuser

en: Export
nb_NO: Eksport

en: Export Referrals
nb_NO: Eksporter henvisninger / salg

en: Export referrals to a CSV file.
nb_NO: Eksporter henvisninger / salg til en CSV fil.

en: To search for an affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to export referrals for all affiliates.
nb_NO: For å søke etter en affiliate, skriv inn affiliatens påloggingsnavn (brukernavn), fornavn eller etternavn. La stå tomt for å eksportere henvisninger / salgsdata for alle affiliatene.

en: Export Payouts
nb_NO: Totalt antall besøk

en: Export payouts to a CSV file.
nb_NO: Eksporter affiliater til en CSV fil.

en: To search for an affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to export payouts for all affiliates.
nb_NO: For å søke etter en affiliate, skriv inn affiliatens påloggingsnavn (brukernavn), fornavn eller etternavn. La stå tomt for å eksportere henvisninger / salgsdata for alle affiliatene.

en: Export Visits
nb_NO: Eksporter affiliater

en: Export visits to a CSV file.
nb_NO: Eksporter affiliater til en CSV fil.

en: Unconverted
nb_NO: Konvertert

en: To search for an affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to export visits for all affiliates.
nb_NO: For å søke etter en affiliate, skriv inn affiliatens påloggingsnavn (brukernavn), fornavn eller etternavn. La stå tomt for å eksportere henvisninger / salgsdata for alle affiliatene.

en: Export Settings
nb_NO: Eksport innstillinger

en: Export the AffiliateWP settings for this site as a .json file. This allows you to easily import the configuration into another site.
nb_NO: Eksporter AffiliateWP innstillingene for dette nettstedet som en .json fil. Dette gjør det enkelt å importere konfigurasjonen til et annet nettsted.

en: Import Settings
nb_NO: Import innstillinger

en: Import the AffiliateWP settings from a .json file. This file can be obtained by exporting the settings on another site using the form above.
nb_NO: Importer AffiliateWP innstillinger fra en .json fil. Denne filen opprettes når du eksporterer innstillingene fra et annet nettsted ved hjelp av skjemaet ovenfor.

en: Import Affiliates
nb_NO: Eksporter affiliater

en: Import CSV
nb_NO: Import

en: Affiliate Field
nb_NO: Affiliate: #%d %s

en: Process Import
nb_NO: Import

en: Import Referrals
nb_NO: Eksporter henvisninger / salg

en: Referral Field
nb_NO: Salg

en: Use this tool to help debug referral tracking.
nb_NO: Bruk dette verktøyet for å migrere eksisterende affiliate kontoer fra WP Affiliate til AffiliateWP.

en: Generate Coupons
nb_NO: Generer URL

en: Invalid batch ID.
nb_NO: Ugyldig e-postadresse

note: translators: Dismiss Notice link markup
en: Your database has been successfully upgraded. %s
nb_NO: Henvisningen ble opprettet

note: translators: Dismiss Notice link markup
en: Your database tables have been successfully upgraded. %s
nb_NO: Henvisningen ble opprettet

en: Affiliate Registration Status
nb_NO: Affiliate registreringer

en: Not Registered
nb_NO: Registreringsdato

en: Affiliate Actions
nb_NO: Gå til AffiliateWP innstillinger

en: Register
nb_NO: Send søknad

en: Disable Affiliate Email
nb_NO: Deaktiver henvisninger / salg

en: Affiliate Record
nb_NO: Affiliate sats

en: Affiliate Customer Record
nb_NO: Navn på affiliate

en: Customer ID
nb_NO: Fra e-post

en: Primary Email
nb_NO: Fra e-post

en: Date Created
nb_NO: Oppdater annonsematerialet

en: No records found
nb_NO: Ingen salg funnet.

en: Affiliate record has been deleted.
nb_NO: Din affiliate profil har blitt oppdatert

en: Affiliate customer record has been deleted.
nb_NO: Din affiliate konto forespørsel har blitt avvist

en: Landing Page
nb_NO: Destinasjonsside

en: Referring URL
nb_NO: Henvisende URL

en: Direct traffic
nb_NO: Direkte trafikk

en: No visits found.
nb_NO: Ingen besøk funnet.

en: This screen provides access to your site&#8217;s visit history.
nb_NO: Denne siden gir deg tilgang til nettstedets besøkslogg.

en: <strong>Landing Page</strong>: this is the page on your site that the visitor first landed on. It is the URL that the affiliate link pointed to.
nb_NO: <strong>Destinasjonsside</strong>: dette er den siden på nettstedet ditt som den besøkende først landet på. Det er nettadressen som henvisningslenken pekte på.

en: <strong>Referring URL</strong>: this is the source URL of the affiliate link. It is the web page that the visitor found a link to your site on.
nb_NO: <strong>Henvisende URL</strong>: dette er kildelenken / URL-en hvorfra fra affiliate lenken er klikket. Nettstedet hvor den besøkende fant en link til nettstedet ditt.

en: <strong>Affiliate</strong>: this the affiliate that the visit was attributed to.
nb_NO: <strong>Affiliate</strong>: dette er affiliaten hvorpå besøket ble tilskrevet.

en: <strong>Referral ID</strong>: this is the ID of the referral that was created from this visit, if any.
nb_NO: <strong>Bruker ID</strong>: dette er ID-en på brukeren som ble opprettet fra dette besøket / salget, hvis noen.

en: <strong>Context</strong>: this is the context of how the visit was generated, if set.
nb_NO: <strong>Affiliate</strong>: dette er affiliaten hvorpå besøket ble tilskrevet.

en: <strong>IP</strong>: this is the IP address of the visitor.
nb_NO: <strong>IP</strong>: dette er IP-adressen til den besøkende.

en: <strong>Converted</strong>: this is a Yes / No status for whether the visit turned into a successful converstion.
nb_NO: <strong>Konvertert</strong>: dette er en Ja / Nei status for hvorvidt besøket ble konvertert til et salg eller ikke.

en: Searching Visits
nb_NO: Søk i besøkende

en: Visit records can be searched in several different ways:
nb_NO: Besøksdata kan søkes på flere forskjellige måter:

en: You can enter an IP address to find all visits from a specific IP
nb_NO: Du kan skrive inn en IP-adresse for å finne alle besøk fra en bestemt IP

en: You can enter a complete URL to find all visits that landed on or came from a specific URL
nb_NO: Du kan skrive inn en komplett nettstedsadresse / URL for å finne alle besøk som landet på eller kom fra en bestemt nettadresse.

en: You can enter a partial URL to find all visits that landed on or came from a specific site
nb_NO: Du kan skrive inn en delvis nettstedsadresse / URL for å finne alle besøk som landet på eller kom fra et bestemt nettsted.

en: You can enter the visit&#8217;s ID number prefixed by &#8220;visit:&#8221;
nb_NO: Du kan skrive inn affiliatens ID nummer prefikset med 'affiliate:'

en: You can enter the referral&#8217;s ID number prefixed by &#8220;referral:&#8221;
nb_NO: Du kan skrive inn henvisningens / salgets ID nummer prefikset med 'referral:'

en: You can enter a visit context prefixed by &#8220;context:&#8221;
nb_NO: Du kan skrive inn henvisningens / salgets kontekst prefikset med 'context:'

en: Rejected
nb_NO: Avvist

en: Percentage (%)
nb_NO: Prosentvis (%)

note: translators: Currency name
en: Flat %s
nb_NO: Flatt beløp %s

en: Statistics
nb_NO: Statistikk

en: Graphs
nb_NO: Grafer

en: Cheatin&#8217; huh?
nb_NO: Jukser&#8217; huh?

en: Invalid username
nb_NO: Ugyldig brukernavn

en: No such user
nb_NO: Ukjent bruker

en: Please enter a password
nb_NO: Vennligst skriv inn et passord

en: Incorrect username or password
nb_NO: Feil brukernavn eller passord

en: Please select your country of residence
nb_NO: Vennligst les gjennom og aksepter våre vilkår og betingelser

en: Please select your account type
nb_NO: Vennligst skriv inn ditt navn

en: Please enter your business name
nb_NO: Vennligst skriv inn ditt navn

en: Please enter your first name
nb_NO: Vennligst skriv inn ditt navn

en: Please enter your last name
nb_NO: Vennligst skriv inn ditt navn

en: Invalid account email
nb_NO: Ugyldig e-post for utbetalinger

en: Please select your day of birth
nb_NO: Vennligst skriv inn ditt navn

en: Please select your month of birth
nb_NO: Vennligst skriv inn ditt navn

en: Please select your year of birth
nb_NO: Vennligst les gjennom og aksepter våre vilkår og betingelser

en: Please agree to our terms of use
nb_NO: Vennligst les gjennom og aksepter våre vilkår og betingelser

en: Unpaid Referral Earnings
nb_NO: Ubetalte inntekter

en: Pending Referral Earnings
nb_NO: Ventende inntekter

en: Rejected Referral Earnings
nb_NO: Avviste inntekter

en: Paid Referral Earnings
nb_NO: Betalte inntekter

en: Please enter a valid website URL
nb_NO: Vennligst skriv inn en nettsteds URL, f.eks. http://www.ditt-domene.no

en: Username already taken
nb_NO: Dette brukernavnet er allerede brukt

en: Email address already taken
nb_NO: Denne e-postadressen er allerede brukt

en: Passwords do not match
nb_NO: Passordene stemmer ikke overens

en: Nice try honey bear, don&#8217;t touch our honey
nb_NO: Godt forsøk honningbjørn, ikke rør honningen vår

en: You are already registered as an affiliate
nb_NO: Du er allerede registrert som affiliate

en: Please enter your name
nb_NO: Vennligst skriv inn ditt navn

en: Please enter a website URL
nb_NO: Vennligst skriv inn en nettsteds URL, f.eks. http://www.ditt-domene.no

en: Please enter your payment email
nb_NO: Vennligst skriv inn ditt navn

en: Add as Affiliate
nb_NO: Legg til affiliaten

en: Add the user as an affiliate.
nb_NO: Du er allerede registrert som affiliate

en: Converted Visits
nb_NO: Konverterte besøk

en: Unconverted Visits
nb_NO: Ukonverterte besøk

note: translators: Affiliate username
en: An affiliate with the username "%s" has been created.
nb_NO: Din affiliate søknad hos %s har blitt godkjent!

en: The affiliate account could not be added.
nb_NO: Din affiliate konto er ikke aktiv

en: The affiliate was updated successfully.
nb_NO: Affiliaten ble oppdatert

en: The affiliate account could not be updated.
nb_NO: Din affiliate konto er ikke aktiv

en: Are you sure you want to delete this affiliate, all its data and its associated user account?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette annonsematerialet?

en: Are you sure you want to delete this affiliate and all its data?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette annonsematerialet?

en: Are you sure you want to delete this affiliate?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette annonsematerialet?

en: The affiliate account has been successfully deleted.
nb_NO: Affiliate konto(ene) ble slettet

en: The affiliate account could not be deleted.
nb_NO: Din affiliate konto forespørsel har blitt avvist

note: translators: Number of affiliates
en: Number of affiliates: %d
nb_NO: Ingen affiliater funnet.

en: AffiliateWP is not installed
nb_NO: AffiliateWP migrering

note: translators: License status
en: License status is: %s
nb_NO: Lisens innstillinger

note: translators: Enabled or Disabled (translated)
en: Affiliates require approval: %s
nb_NO: Krever godkjenning

note: translators: None or comma-separated list of enabled integrations
en: Integrations: %s
nb_NO: Integrasjoner

note: translators: Global referral rate
en: Global referral rate: %s
nb_NO: Affiliaten's provisjonstype.

note: translators: Global referral rate type
en: Global referral rate type: %s
nb_NO: Affiliaten's provisjonstype.

note: translators: Currency label
en: Currency: %s
nb_NO: Valuta

note: translators: Referral variable
en: Referral variable: %s
nb_NO: Henvisnings variabel

note: translators: Referral URL example with affiliate ID
en: Referral URL (ID): %s
nb_NO: Henvisnings URL:

note: translators: Referral URL example with affiliate username
en: Referral URL (Username): %s
nb_NO: Lenke / URL Generator

note: translators: Affiliate Area page URL
en: Affiliate Area URL: %s
nb_NO: Affiliate område

note: translators: Terms of Use URL
en: Terms of Use URL: %s
nb_NO: Vilkår og betingelser

note: translators: Affiliates count
en: Total Affiliates: %s
nb_NO: Eksporter affiliater

note: translators: Creatives count
en: Total Creatives: %s
nb_NO: Eksporter affiliater

note: translators: Customers count
en: Total Customers: %s
nb_NO: Totalt antall besøk

note: translators: Payouts count
en: Total Payouts: %s
nb_NO: Totalt antall besøk

note: translators: Referrals count
en: Total Referrals: %s
nb_NO: Totalt antall betalte salg

note: translators: Sales count
en: Total Sales: %s
nb_NO: Eksporter affiliater

note: translators: Visits count
en: Total Visits: %s
nb_NO: Totalt antall besøk

en: Are you sure you want to clear the debug log?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette annonsematerialet?

en: The creative could not be created.
nb_NO: Emne nytt salg mail

en: The creative was successfully updated.
nb_NO: Annonsematerialet ble opprettet

en: The creative was successfully deleted.
nb_NO: Annonsematerialet ble opprettet

note: translators: Number of creatives
en: Number of creatives: %d
nb_NO: Inget annonsemateriale funnet.

note: translators: Customer ID
en: A customer with the ID %d has been successfully created.
nb_NO: Emne nytt salg mail

en: The customer could not be created.
nb_NO: Emne nytt salg mail

en: The customer was successfully updated.
nb_NO: Annonsematerialet ble opprettet

en: The customer could not be updated.
nb_NO: Emne nytt salg mail

en: The customer was successfully deleted.
nb_NO: Annonsematerialet ble opprettet

en: The customer could not be deleted.
nb_NO: Emne nytt salg mail

note: translators: Number of customers
en: Number of customers: %d
nb_NO: Ingen besøk funnet.

en: Are you sure you want to overwrite this payout's referrals?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette annonsematerialet?

en: Are you sure you want to overwrite the affiliate associated with this payout?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette annonsematerialet?

en: The supplied affiliate ID or username is invalid and has been ignored.
nb_NO: Affiliaten's bruker ID. Denne kan ikke endres.

note: translators: Payout ID
en: Payout #%d has been updated successfully.
nb_NO: Annonsematerialet ble oppdatert

en: Are you sure you want to delete this payout?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette annonsematerialet?

note: translators: Referral ID
en: A referral with the ID "%d" has been created.
nb_NO: Emne nytt salg mail

en: The referral could not be added.
nb_NO: Emne nytt salg mail

en: The referral was updated successfully.
nb_NO: Salget ble oppdatert

en: The referral could not be updated
nb_NO: Emne nytt salg mail

en: Are you sure you want to delete this referral?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette annonsematerialet?

en: The referral has been successfully deleted.
nb_NO: Henvisningen ble opprettet

en: The referral could not be deleted.
nb_NO: Emne nytt salg mail

note: translators: Number of referrals
en: Number of referrals: %d
nb_NO: Ingen salg er registrert ennå

en: The visit was successfully created.
nb_NO: Innstillingene ble importert

en: The visit could not be created.
nb_NO: Emne nytt salg mail

en: The visit was updated successfully.
nb_NO: Affiliaten ble oppdatert

en: Are you sure you want to delete this visit?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette annonsematerialet?

note: translators: Number of visits
en: Number of visits: %d
nb_NO: Ingen besøk funnet.

en: Invalid affiliate
nb_NO: Legg til affiliaten

en: No coupons were found.
nb_NO: Ingen brukere funnet

en: Creative
nb_NO: Annonsemateriell

en: A new affiliate has registered on your site,
nb_NO: En ny affiliate har registrert seg på nettstedet,

note: translators: Affiliate display name
en: Name: %s
nb_NO: Navn: %s

note: translators: User URL
en: Website URL: %s
nb_NO: Nettsteds URL: %s

note: translators: Promotion method
en: Promotion method: %s
nb_NO: Markedsføringsmetode: %s

note: translators: Pending affiliates URL
en: Review pending applications: %s
nb_NO: Gjennomgå ventende søknader: %s

note: translators: Affiliate name
en: Congratulations %s!
nb_NO: Gratulere %s!

note: translators: Login URL
en: Log into your affiliate area at %s
nb_NO: Logg inn på din konto hos %s

note: translators: Affiliate name
en: Hi %s!
nb_NO: på %s!

note: translators: 1: Formatted referral amount, 2: Home URL
en: You have been awarded a new referral of %1$s on %2$s!
nb_NO: Du har blitt tildelt en ny henvisning / salg pålydende %s hos %s!

note: translators: Login URL
en: log into your affiliate area to view your earnings or disable these notifications: %s
nb_NO: logg inn på din konto for å vise dine inntekter eller deaktivere disse e-post varslene: %s

en: Default Template
nb_NO: Standardmal

en: No template, plain text only
nb_NO: Ingen mal, kun ren tekst

en: You cannot send emails with AffWP_Emails until init/admin_init has been reached
nb_NO: Du kan ikke sende e-post med AffWP_Emails før init/admin_init er nådd

en: The display name of the affiliate, as set on the affiliate's user profile
nb_NO: Affiliatens brukernavn.

en: The user name of the affiliate on the site
nb_NO: Affiliatens brukernavn.

en: The email address of the affiliate
nb_NO: Affiliatens e-postadresse.

en: The website of the affiliate
nb_NO: Affiliatens nettsted.

en: The promo method used by the affiliate
nb_NO: Affiliatens markedsføringsmetode.

en: The reason an affiliate was rejected
nb_NO: Affiliate forespørselen ble avvist.

en: The affiliate login URL to your website
nb_NO: Lenke for pålogging til affiliate området.

en: The amount of a given referral
nb_NO: Provisjon av et gitt salg.

en: Your site name
nb_NO: Navnet på ditt nettsted

en: The affiliate&#8217;s referral URL
nb_NO: Affiliaten's provisjonstype.

en: The affiliate&#8217;s ID
nb_NO: Affiliate ID

en: The affiliate&#8217;s referral rate
nb_NO: Affiliaten's provisjonstype.

en: The name of the campaign associated with the referral (if any)
nb_NO: Velg status for dette salget.

en: The affiliate registration coupon (if any)
nb_NO: Ingen affiliate registreringer ennå

en: Total
nb_NO: Totaler

en: Allow Referrals
nb_NO: Salg

en: Enable affiliate referral creation for this form
nb_NO: Affiliaten's provisjonstype.

en: Select the referral type for this form.
nb_NO: Affiliaten's provisjonstype.

en: Enable referrals on all Contact Form 7 forms
nb_NO: Affiliaten's provisjonstype.

en: Enable referrals for specific Contact Form 7 forms
nb_NO: Affiliaten's provisjonstype.

note: translators: 1: Form title, 2: Form ID
en: Referral type for %1$s (Form ID: %2$d)
nb_NO: Henvisning / Salg #%d for %s logget for %s

note: translators: 1: Referral link, 2: Amount, 3: Affiliate Name, 4: Affiliate ID
en: Referral %1$s for %2$s recorded for %3$s (ID: %4$d).
nb_NO: Henvisning / Salg #%d for %s logget for %s

en: Affiliate Discount?
nb_NO: Affiliate rabatt?

en: If you would like to connect this discount to an affiliate, enter the name of the affiliate it belongs to.
nb_NO: Hvis du ønsker å koble denne rabatten til en affiliate, skriv navnet på den affiliate det tilhører.

en: Adjust EDD Commissions
nb_NO: Juster EDD Provisjoner

en: Should AffiliateWP adjust the commission amounts recorded for purchases that include affiliate referrals? This will subtract the referral amount from the base amount used to calculate the commission total.
nb_NO: Skal AffiliateWP justere provisjonsbeløpet for kjøp som inkluderer affiliate henvisninger? Dette vil belaste provisjonen av grunnbeløpet som er brukt til å beregne total provisjon.

en: Disable Renewal Referrals
nb_NO: Deaktiver henvisninger / salg ved fornyelse

en: Should AffiliateWP prevent referral commissions from being recorded on renewal purchases with EDD Software Licensing?
nb_NO: Skal AffiliateWP hindre salgs provisjoner fra å bli registrert på fornyelses kjøp med EDD Software Licensing?

en: Disable Referrals on Upgrades
nb_NO: Deaktiver provisjoner på dette produktet

en: Should AffiliateWP prevent referral commissions from being recorded on license upgrade purchases with EDD Software Licensing?
nb_NO: Skal AffiliateWP hindre salgs provisjoner fra å bli registrert på fornyelses kjøp med EDD Software Licensing?

en: Affiliate Rates:
nb_NO: Affiliate satser:

note: translators: EDD singular product label
en: Disable referrals on this %s
nb_NO: Deaktiver henvisninger / salg på dette %s

en: These settings will be used to calculate affiliate earnings per-sale. Leave blank to use the site default referral rate.
nb_NO: Disse innstillingene vil bli brukt til å beregne affiliateinntekter pr. salg. La stå tomt for å bruke standard satsene.

note: translators: EDD singular category label
en: The referral rate for this %s category.
nb_NO: Affiliaten's provisjonstype.

en: Affiliate coupon?
nb_NO: Affiliate rabattkode?

en: If you would like to connect this coupon to an affiliate, enter the name of the affiliate it belongs to.
nb_NO: Hvis du ønsker å koble denne rabattkoden til en affiliate, skriv navnet på den affiliate det tilhører.

en: Referral description
nb_NO: Beskrivelse av henvisning / salg

en: Select Field
nb_NO: Velg felt

en: Purchase Amount
nb_NO: Kjøpesum

note: translators: 1: Referral ID, 2: Formatted referral amount, 3: Affiliate name, 4: Referral affiliate ID
en: AffiliateWP: Referral #%1$d for %2$s recorded for %3$s (ID: %4$d).
nb_NO: AffiliateWP: Henvisning / Salg #%d for %s logget for %s

note: translators: 1: Referral ID, 2: Formatted referral amount, 3: Affiliate name
en: AffiliateWP: Referral #%1$d for %2$s recorded for %3$s
nb_NO: AffiliateWP: Henvisning / Salg #%d for %s logget for %s

note: translators: 1: Referral ID, 2: Formatted referral amount, 3: Affiliate name
en: AffiliateWP: Referral #%1$d for %2$s for %3$s rejected
nb_NO: AffiliateWP: Henvisning / Salg #%d for %s for %s avvist

en: Custom Amount
nb_NO: Kjøpesum

note: translators: 1: Referral ID, 2: Formatted referral amount, 3: Affiliate name
en: Referral #%1$d for %2$s recorded for %3$s
nb_NO: Henvisning / Salg #%d for %s logget for %s

en: Enable affiliate referral creation for this donation form
nb_NO: Affiliaten's provisjonstype.

en: Affiliate Rate
nb_NO: Affiliate sats

en: This setting will be used to calculate affiliate earnings per-donation. Leave blank to use default affiliate rates.
nb_NO: Disse innstillingene vil bli brukt til å beregne affiliateinntekter pr. salg. La stå tomt for å bruke standard satsene.

note: translators: 1: Referral ID, 2: Formatted referral amount, 3: Affiliate name, 4: Referral affiliate ID
en: Referral #%1$d for %2$s recorded for %3$s (ID: %4$d).
nb_NO: Henvisning / Salg #%d for %s logget for %s

en: Referral #%d for %s for %s rejected
nb_NO: Henvisning / Salg #%d for %s for %s avvist

en: Allow referrals
nb_NO: Deaktiver henvisninger / salg

en: Affiliate Coupon
nb_NO: Affiliate rabattkode?

note: translators: 1: Referral link, 2: Amount, 3: Affiliate Name
en: Referral %1$s for %2$s recorded for %3$s
nb_NO: Henvisning / Salg #%d for %s logget for %s

en: Affiliate Data
nb_NO: Affiliate sats

note: translators: Referral ID
en: Referral #%d completed
nb_NO: Salget ble oppdatert

en: Referral not created because affiliate's own account was used.
nb_NO: Slett affiliatene's brukerkontoer i tillegg?

note: translators: Referral ID
en: LifterLMS Referral #%d updated successfully.
nb_NO: Salget ble oppdatert

note: translators: Referral ID
en: Referral #%d created successfully.
nb_NO: Salget ble oppdatert

en: Referral failed to be created.
nb_NO: Emne nytt salg mail

note: translators: Referral ID
en: Referral #%d updated successfully.
nb_NO: Salget ble oppdatert

note: translators: Referral ID
en: Pending referral #%d created successfully.
nb_NO: Salget ble oppdatert

en: LifterLMS Referral failed to be created.
nb_NO: Emne nytt salg mail

en: Affiliate Discount
nb_NO: Affiliate rabatt?

en: Referral Details
nb_NO: Henvisnings innstillinger

en: Disable Referrals
nb_NO: Deaktiver henvisninger / salg

note: translators: Product type
en: Check this box to prevent orders for this %s from generating referral commissions for affiliates.
nb_NO: Dette vil forhindre at bestillinger / kjøp av dette produktet genererer provisjon til affiliatene.

note: translators: Product type
en: Enable %s Referral Rate
nb_NO: Provisjons sats

note: translators: Product type
en: %s Referral Rate
nb_NO: Provisjons sats

note: translators: Product type
en: Enter a referral rate for this %s
nb_NO: Affiliaten's provisjonstype.

note: translators: Referral ID
en: Referral #%d rejected
nb_NO: Henvisning / Salg #%d for %s for %s avvist

en: Disable referrals on this membership
nb_NO: Deaktiver henvisninger / salg på dette %s

en: Enable affiliate referral creation for this form?
nb_NO: Affiliaten's provisjonstype.

en: Please enter your email address
nb_NO: Vennligst skriv inn ditt navn

en: Please enter a valid email address
nb_NO: Vennligst skriv inn en nettsteds URL, f.eks. http://www.ditt-domene.no

en: Pending PayPal referral
nb_NO: Totalt antall ventende salg

en: Affiliate Settings
nb_NO: Gå til AffiliateWP innstillinger

note: translators: Referral rate
en: The membership-level referral rate, such as 20 for 20%%. Affiliate-level referral rates will override this value. If left blank, the site default value of %s will be used.
nb_NO: Affiliaten's provisjons sats, f.eks. 20 for 20%. Hvis intet oppgitt, nettstedets standard sats vil bli brukt.

en: This rate will be used to calculate affiliate earnings when members register their account with this subscription. Leave blank to use the site default referral rate.
nb_NO: Disse innstillingene vil bli brukt til å beregne affiliateinntekter pr. salg. La stå tomt for å bruke standard satsene.

en: This rate will be used to calculate affiliate earnings when members subscribe to this level. Leave blank to use the site default referral rate.
nb_NO: Disse innstillingene vil bli brukt til å beregne affiliateinntekter pr. salg. La stå tomt for å bruke standard satsene.

en: Disable referrals on this subscription level.
nb_NO: Deaktiver provisjoner på dette produktet

note: translators: 1: Referral link, 2: Amount, 3: Affiliate Name
en: Referral %1$s updated. Amount %2$s recorded for %3$s
nb_NO: Henvisning / Salg #%d for %s logget for %s

en: Configure affiliate rates for this product. These settings will be used to calculate affiliate earnings per-sale.
nb_NO: Disse innstillingene vil bli brukt til å beregne affiliateinntekter pr. salg. La stå tomt for å bruke standard satsene.

en: Affiliate Rate Type
nb_NO: Affiliate sats

en: Earnings can be based on either a percentage or a flat rate amount.
nb_NO: Skal provisjoner være basert på en prosentandel eller et flatt beløp?

en: Leave blank to use default affiliate rates.
nb_NO: Administrer affiliate satser pr. produkt.

en: Disable referrals
nb_NO: Deaktiver henvisninger / salg

en: This will prevent this product from generating referral commissions for affiliates.
nb_NO: Dette vil forhindre at bestillinger / kjøp av dette produktet genererer provisjon til affiliatene.

en: Referral rate (optional)
nb_NO: Beskrivelse av henvisning / salg

en: Disable referrals for this product variation
nb_NO: Deaktiver provisjoner på dette produktet

en: AffiliateWP settings for the My Account page.
nb_NO: Affiliate statistikken ble rekalkulert!

en: Affiliate Area Link
nb_NO: Affiliate område

en: The referral rate for this category.
nb_NO: Affiliaten's provisjonstype.

en: Affiliate Referral
nb_NO: Affiliate sats

en: Referral type
nb_NO: Provisjons sats

en: These settings will be used to calculate affiliate earnings per-sale. Leave blank to use default affiliate rates.
nb_NO: Disse innstillingene vil bli brukt til å beregne affiliateinntekter pr. salg. La stå tomt for å bruke standard satsene.

en: Disable referrals on this product
nb_NO: Deaktiver provisjoner på dette produktet

en: Manage per-product affiliate rates.
nb_NO: Administrer affiliate satser pr. produkt.

en: Total Field
nb_NO: Totalt antall besøk

en: Customer Email
nb_NO: Fra e-post

en: US Dollar
nb_NO: US Dollars

en: Euro
nb_NO: Euros

en: Argentine Peso
nb_NO: Mexican Peso

en: Australian Dollar
nb_NO: Australian Dollars

en: Canadian Dollar
nb_NO: Canadian Dollars

en: Croatia Kuna
nb_NO: Croatia kuna

en: Danish Krone
nb_NO: Danske kroner

en: Icelandic Krona
nb_NO: Islandske kroner

en: Iranian Rial
nb_NO: Brazilian Real

en: Malaysian Ringgit
nb_NO: Malaysian Ringgits

en: Norwegian Krone
nb_NO: Norske kroner

en: Pakistani Rupee
nb_NO: Indian Rupee

en: Philippine Peso
nb_NO: Philippine Pesos

en: South African Rand
nb_NO: South African rand

en: Swedish Krona
nb_NO: Svenske kroner

en: Taiwan New Dollar
nb_NO: Taiwan New Dollars

en: Referral Count
nb_NO: Provisjons sats

en: Visit Count
nb_NO: Besøkende

en: Affiliate Email
nb_NO: Deaktiver henvisninger / salg

en: Affiliate Username
nb_NO: Navn på affiliate

en: Affiliate First/Full Name
nb_NO: Navn på affiliate

en: Affiliate Last Name
nb_NO: Navn på affiliate

en: United States
nb_NO: Affiliate satser:

en: Argentina
nb_NO: Mexican Peso

en: Australia
nb_NO: Australian Dollars

en: Brazil
nb_NO: Brazilian Real

en: Bulgaria
nb_NO: Bulgarian Lev

en: Hong Kong
nb_NO: Hong Kong Dollar

en: Indonesia
nb_NO: Indonesia Rupiah

en: Malaysia
nb_NO: Malaysian Ringgits

en: Mexico
nb_NO: Mexican Peso

en: New Zealand
nb_NO: New Zealand Dollar

en: Romania
nb_NO: Romanian Leu

en: Singapore
nb_NO: Singapore Dollar

en: Manual Payout
nb_NO: Nylige salg

en: Invalid affiliate account
nb_NO: Registrere en ny affiliate konto

en: Invalid Payouts Service account
nb_NO: Totalt antall besøk

en: No referrals within the specified date range
nb_NO: Emne nytt salg mail

en: Affiliate user account deleted
nb_NO: Affiliate kontoen ble deaktivert.

en: Add User & Affiliate
nb_NO: Legg til affiliaten

en: An affiliate already exists for this username.
nb_NO: Affiliaten's provisjonstype.

en: View Affiliate
nb_NO: Ny affiliate

en: Please enter a valid URL for this site
nb_NO: Vennligst skriv inn en nettsteds URL, f.eks. http://www.ditt-domene.no

en: Copy and paste the following:
nb_NO: Kopier og lim inn følgende:

en: There are currently no coupon codes to display.
nb_NO: Beklager, det er for øyeblikket ingen annonsemateriell tilgjengelig.

en: Sorry, there are currently no creatives available.
nb_NO: Beklager, det er for øyeblikket ingen annonsemateriell tilgjengelig.

en: Referral Graphs
nb_NO: Statistiske grafer

en: Referral Payouts
nb_NO: Provisjons sats

en: You have not made any referrals yet.
nb_NO: Du har ikke gjort noen henvisninger ennå.

en: Profile Settings
nb_NO: Profil innstillinger

en: Your Payment Email
nb_NO: E-post for utbetalinger (PayPal):

en: Notification Settings
nb_NO: Gå til AffiliateWP innstillinger

en: Enable New Referral Notifications
nb_NO: Aktiver e-post varsel ved godkjent henvisning eller salg.

en: Save Profile Settings
nb_NO: Lagre profil innstillinger

en: Commission Rate
nb_NO: Provisjon

note: translators: Affiliate ID
en: Your affiliate ID is: <strong>%s</strong>
nb_NO: Din affiliate ID er: <strong>%s</strong>

note: translators: Affiliate username
en: Your affiliate username is: <strong>%s</strong>
nb_NO: Ditt affiliate brukernavn er: <strong>%s</strong>

note: translators: Affiliate referral URL
en: Your referral URL is: <strong>%s</strong>
nb_NO: Din henvisningslenke / URL er: <strong>%s</strong>

en: Referral URL Generator
nb_NO: Lenke / URL Generator

en: Enter any URL from this website in the form below to generate a referral link!
nb_NO: Skriv inn en URL fra denne nettsiden i skjemaet under for å generere en spesifikk henvisningslenke / URL!

en: Page URL
nb_NO: Nettstedets URL:

en: Referral URL
nb_NO: Henvisnings URL:

en: (now copy this referral link and share it anywhere)
nb_NO: (kopier denne henvisningslenken og bruk den i din markedsføring)

en: Generate URL
nb_NO: Generer URL

en: Referral URL Visits
nb_NO: Henvisningslenker / URLs

en: Visit converted: %s
nb_NO: Konvertert

en: You have not received any visits yet.
nb_NO: Du har ikke mottatt noen besøk ennå.

en: Your affiliate account is pending approval
nb_NO: Din affiliate konto venter på godkjenning

en: Your affiliate account is not active
nb_NO: Din affiliate konto er ikke aktiv

en: Your affiliate account request has been rejected
nb_NO: Din affiliate konto forespørsel har blitt avvist

en: Your affiliate profile has been updated
nb_NO: Din affiliate profil har blitt oppdatert

en: Log into your account
nb_NO: Logg inn på din konto

en: Remember Me
nb_NO: Husk meg

en: Lost your password?
nb_NO: Mistet passordet?

en: The affiliate area is available only for registered affiliates.
nb_NO: Affiliate området er kun tilgjengelig for registrerte brukere.

en: You have subscribed successfully.
nb_NO: Annonsematerialet ble oppdatert

en: Add Payout Method
nb_NO: Markedsføringsmetode

en: Payout Settings
nb_NO: Eksport innstillinger

en: March
nb_NO: Søk

en: September
nb_NO: Husk meg

en: December
nb_NO: Husk meg

en: Account Type
nb_NO: E-postadresse

en: Personal Account
nb_NO: Brukerkontoer

en: Business Account
nb_NO: Brukerkontoer

en: Your Business Name
nb_NO: Navnet på ditt nettsted

en: Your First Name
nb_NO: Forrige uke

en: Your Last Name
nb_NO: Navnet på ditt nettsted

en: Your Email
nb_NO: Fra e-post

en: Month
nb_NO: Denne måned

en: Year
nb_NO: Dette året

en: Register a new affiliate account
nb_NO: Registrere en ny affiliate konto

en: Payment Email Address
nb_NO: E-postadresse for utbetalinger

en: Confirm Password
nb_NO: Bekreft passordet

en: Foo Affiliate account banned
nb_NO: Affiliate kontoen ble aktivert.

[ctx: affiliates]
en: Reports
nb_NO: Rapporter

[ctx: Affiliate ID, affiliate name]
note: translators: 1: Affiliate ID, 2: Affiliate name
en: ID #%1$d: %1$s
nb_NO: ID #%d: %s

[ctx: Creative ID, creative name]
note: translators: 1: Creative ID, 2: Creative name
en: Creative ID #%1$d: %2$s
nb_NO: Annonsemateriell ID #%d: %s

[ctx: Dashboard widget]
en: Earnings
nb_NO: Inntekter

[ctx: Dashboard widget]
en: Referrals
nb_NO: Salg

[ctx: URL column table header]
en: URL
nb_NO: Lenke / URL

[ctx: Conversions column table header]
en: Conversions
nb_NO: Konverteringsfrekvens

[ctx: Earnings column table header]
en: Earnings
nb_NO: Inntekter

[ctx: Referrals column table header]
en: Referrals
nb_NO: Salg

[ctx: Visits column table header]
en: Visits
nb_NO: Besøkende

[ctx: Converted column table header]
en: Converted
nb_NO: Konvertert

[ctx: Amount column table header]
en: Amount
nb_NO: Beløp (provisjon)

[ctx: Description column table header]
en: Description
nb_NO: Beskrivelse

[ctx: Actions column table header]
en: Actions
nb_NO: Handlinger

[ctx: Paid earnings column table header]
en: Paid earnings
nb_NO: Betalte inntekter

[ctx: Paid earnings this month column table header]
en: Paid earnings this month
nb_NO: Betalte inntekter denne måned

[ctx: Paid earnings today column table header]
en: Paid earnings today
nb_NO: Betalte inntekter i dag

[ctx: Unpaid referrals column table header]
en: Unpaid referrals
nb_NO: Ubekreftede salg

[ctx: Unpaid referrals this month column table header]
en: Unpaid referrals this month
nb_NO: Ubekreftede salg denne måned

[ctx: Unpaid referrals today column table header]
en: Unpaid referrals today
nb_NO: Ubekreftede salg i dag

[ctx: Unpaid earnings column table header]
en: Unpaid earnings
nb_NO: Ubetalte inntekter

[ctx: Unpaid earnings this month]
en: Unpaid earnings this month
nb_NO: Ubetalte inntekter denne måned

[ctx: Unpaid earnings today column table header]
en: Unpaid earnings today
nb_NO: Ubetalte inntekter i dag

[ctx: payouts]
en: All
nb_NO: Alle

[ctx: payouts]
en: Reports
nb_NO: Rapporter

[ctx: payout]
en: Amount
nb_NO: Beløp (provisjon)

[ctx: payout]
en: Date
nb_NO: Dato

[ctx: payout]
en: Paid
nb_NO: Betalt

[ctx: payout owner ID]
note: translators: Payout owner ID
en: (User ID: %d)
nb_NO: Bruker ID

[ctx: Total amount for a Payouts Service payout]
en: Total
nb_NO: Totaler

[ctx: visit]
en: Date
nb_NO: Dato

[ctx: referrals]
en: Reports
nb_NO: Rapporter

[ctx: visits]
en: Reports
nb_NO: Rapporter

[ctx: date filter]
en: From
nb_NO: Fra

[ctx: date filter]
en: To
nb_NO: Til

[ctx: license status]
en: Invalid
nb_NO: Ugyldig e-postadresse

[ctx: direct traffic]
en: Direct
nb_NO: Direkte trafikk
